Як підгодовувати кімнатні рослини.

Досить важко уявити будинок сучасної людини, що не прикрашений кімнатними рослинами. Вони створюють приємну атмосферу, дарують красу і затишок своїм власникам. Для того щоб домашні квіти завжди залишалися в хорошій формі і радували око яскравими суцвіттями і пишною зеленню, важливо правильно доглядати за ними: поливати, забезпечувати достатню освітленість, своєчасно і грамотно використовувати підгодівлю для удобрення грунту.
Інструкція
1
Підгодовуйте кімнатні рослини своєчасно. Не вживайте добрива в період спокою і відразу ж після пересадки. З осені до весни не рекомендують вносити мінерали і органіку, тому що зростання рослин сповільнюється, і вони не потребують додаткової стімуляціі.Прежде ніж підгодовувати хворий квітка, з'ясуйте причини захворювання і усуньте їх: можливо, коренева система пошкоджена комахами або їй став тісний горщик .Учтіте, що деяким видам добрива взагалі протипоказані (наприклад, окремим суккулентам).
2
Використовуйте добрива систематично. Зазвичай домашні квіти підгодовують у весняно-осінній час 1-3 рази в місяць, але не частіше, ніж 1 раз на тиждень. Зайві добрива не тільки не засвоюються, а й можуть принести шкоду: листя і стебла будуть активно рости, але перегодованих рослина навряд чи зацвіте і залишить плоди. Багаторічники і маленькі деревця в діжках удобрюйте рідше, ніж швидкозростаючу зелень, приблизно раз на 2 місяці.
3
Використовуйте для кожного виду рослин індивідуальні добрива. Розділіть кімнатні квіти на групи і складіть графік введення підгодовування. Квітучим рослинам пропонуйте добрива з фосфором і калієм, деревоподібним - з вмістом азоту. Не навчайтесь на своїх помилках, використовуйте готові магазинні порошки, палички та розчини, в анотації до яких написано, якого квітки дане добриво підходить більше всего.Еслі така схема підгодівлі для вас занадто складна, купите в магазині універсальне добриво, воно більш-менш підійде кожному зеленому жителю, не завдаючи жодної шкоди.
4
Грамотно розраховуйте дозування і строго дотримуйтесь вказівок в інструкції. Самими щадними вважаються рідкі добрива, однак і при їх використанні потрібно ретельно вивчити правила. Вітамінні палички і пакетики з гранулами помістіть якнайглибше в грунт, у міру зростання квітки його коренева система буде вбирати потрапляють в землю мінеральні речовини. Порошки розводите водою в строго певній пропорції, не перевищуючи дозування. Використовуйте насичені розчини для обприскування стебел і листя, уникаючи попадання добрив на квітки і бутони.
5
Безпосередньо перед підгодівлею гарненько пролийте земляний кому і розпушіть грунт. Вносьте добрива ввечері, щоб яскраві сонячні промені не дозволили волозі занадто швидко випаруватися з поверхні землі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EQ5Vp-2e16E