Як побудувати диван.

Самостійне виготовлення меблів - завдання досить складна, але за наявності необхідного інструменту, певних навичок роботи з матеріалом і великого бажання - цілком здійсненне. Головне достоїнство саморобної меблів - це її унікальність і можливість ідеально вписати її в інтер'єр вашої квартири або будинку.
Вам знадобиться
  • - металеві куточки;
  • - пінка;
  • - листи МДФ;
  • - ватман;
  • - меблеві петлі;
  • - тонка фанера;
  • - тканина;
  • - електричний лобзик;
  • - олівець;
  • - кутник .
Інструкція
1
Визначте форму діванаПроізведіте всі необхідні виміри. Розкладіть лист ватману на підлозі і накресліть на ньому контур підстави дивана. Також для визначення контуру нижньої частини дивана можна використовувати інший спосіб. Виберіть місце для нового дивана. Розташуйте аркуш ватману в даному місці і акуратно підігніть його краю таким чином, щоб лист огинав все уступи і лінії вже встановленої в кімнаті меблів. У вас вийшла форма підстави нового дивана.
2
Акуратно перенесіть отриману викрійку на листи МДФ за допомогою косинця і олівця. Випиляєте дві однакових викрійки по контору за допомогою електричного лобзика. Це - нижню і верхню підстави каркаса вашого нового дивана. Прикладіть одну з деталей на місце установки. При необхідності, доведіть її до потрібного розміру.
3
Виготовте з п'яти листів МДФ ніжки-опори для дивана. На цю конструкцію буде спиратися верхнє підставу каркаса. Розташуйте три ніжки-опори буквою «П», таким чином, щоб між ними утворився простір, яке можна буде використовувати як ящика. Встановіть четверту ніжку на рівні майбутньої спинки дивана, паралельно прилеглої стіни. Зафіксуйте останню, п'яту ніжку, таким чином, щоб вона утворила перемичку між четвертою ніжкою і П-образної конструкцією ящика. Прикріпіть ніжки до основи дивана за допомогою металевих куточків і шурупів.
4
Зробіть у верхньому підставі каркаса виріз, що співпадає за розмірами з П-подібною конструкцією ніжок-опор. Прикріпіть верхню деталь до ніжок дивана, посиливши конструкцію металевими куточками. Слід врахувати, що верх каркаса повинен щільно прилягати до стіни і навколишнього диван меблів.
5
Зробіть стінки каркасаПроізведіте необхідні заміри. Візьміть тонку фанеру і виріжте з неї підходить за розмірами деталь. Намочіть отриману заготовку. Закріпіть один кінець деталі в однієї зі сторін П-подібної конструкції ніжок дивана за допомогою двох шурупів. Акуратно зігніть деталь, надавши їй потрібну форму і закріпіть її на кутку вашого дивана. Встановіть другий стінку каркаса за аналогією з першою.
6
Зробіть і встановіть кришку ящика. Виготовте дверцята ящика, використовуючи меблеві петлі. Пофарбуйте фанеру в будь-який, бажаний колір.
7
Використовуючи паперовий шаблон, зробіть викрійку сидіння дивана з туристичної пінки. Рекомендується використовувати два види пінки - тонку і товсту. Складіть отримані деталі таким чином, щоб тонка пінка виявилася зверху.
8
Розкроїте тканину, використовуючи той же шаблон, і зшийте чохол для сидіння дивана. Вставте основу сидіння в чохол. Покладіть сидіння дивана на каркас. Покладіть кілька подушок. Ваш диван готовий.