Як провести ювілей. провести ювілей 60 років.

Ювілей - це особливо значимий свято, так як він символізує цілий життєвий етап. Щоб свято запам'яталось надовго, його оформлення потрібно продумати до дрібниць і заздалегідь подбати про те, як краще його провести.
Інструкція
1
Визначтеся з кількістю гостей і розішліть кожному з них запрошення на святкування ювілею. Зберіть невеликої організаційний комітет з близьких друзів і родичів. Розподіліть між ними обов'язки з пошуку і оформлення місця проведення торжества, підбору сценарію, поздоровлень і тостів, організації розваг.
2
Стиль святкування ювілейного Дня народження буде залежати від вікової категорії іменинника. Для ювілярів віком від 20 до 40 років влаштуйте динамічний і веселе свято. Особливу увагу приділіть підбору музики для танцювальної програми, так як цей вид розваг користується найбільшою популярністю. Придумайте достатня кількість бешкетних конкурсів, а реквізит приготуйте з запасом.
3
Для ювілярів віком від 50 до 60 ґрунтовно продумайте всі нюанси святкування, так як на торжество зберуться люди різного віку і потрібно подбати про те, щоб ніхто з них не занудьгував. Так, наприклад, дитячий стіл краще всього поставити окремо від дорослого. Танцювальну програму варто організувати з урахуванням смаків всіх вікових категорій. Подбайте про невелику кількість рухливих конкурсів. Решта повинні проводитися без необхідності виходу з-за столу.
4
Для поважних ювілярів віком від 70 і далі потрібно влаштувати таке свято, яке б не припускав зайвої напруги і витрат фізичних сил. В цьому випадку добре підійдуть костюмовані поздоровлення і перегляд документальних фільмів про життя ювіляра. Нехай за столом звучать улюблені пісні під акомпанемент живої музики.
5
Оберіть місце проведення торжества. Для організації великого ювілею віддавайте перевагу банкетним залам з просторими танцмайданчик і хорошою вентиляцією. Кращого всього, щоб зал мав окремий вхід. А також ювілей з великою кількістю запрошених гостей можна провести на природі. Вибирайте для цього найбільш мальовничі місця і подбайте про доставку гостей до міста. Ювілеї, що відзначаються в невеликому колі, можна провести в затишному залі невеликого кафе, на дачі або навіть в квартирі.