Як зробити орігамі машину.

Складати різні фігурки з паперу, не використовуючи ножиць і клею - це ціле мистецтво, яким люблять займатися багато дорослі і діти. Дана схема складання машинки підійде для новачків і найменших любителів орігамі.
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу. Можна використовувати білий папір і потім розфарбувати заготовку або ж відразу складати орігамі з кольорового паперу. Складіть квадрат навпіл спочатку уздовж, потім поперек. Отримані лінії згину будуть допоміжними лініями, які стануть в нагоді потім в процесі роботи. Розгорніть лист.
2
Візьміть квадрат за нижні кути і загніть край до позначки серединної лінії. Таким чином ви сгибаете нижню половину квадрата навпіл.
3
Намітьте лінію від центральної точки до правого кута по згину і відігніть по цій лінії куточок вниз. Те ж саме виконайте з лівого боку квадрата. Загнуті вниз кути будуть колесами машини. Щоб «колеса» мали більш округлений вигляд, куточки можна трохи загнути нагору, на себе.
4
Верхню половину початкового квадрата загніть вниз по горизонтальній допоміжної лінії згину. Вона повинна закрити нижню частину з куточками-колесами.
5
Тепер цю ж половину загніть наверх по лінії, що проходить приблизно посередині загнутих кутів-коліс, тобто трохи вище згину нижній частині квадрата.
6
Правий верхній кут загніть у напрямку до себе. Це кабіна машини. Загинаючи кут, щоб оформити кабіну, ви можете використовувати різний рівень нахилу, тоді
7
Переверніть модель іншою стороною. Ви можете залишити машину в такому вигляді, тобто вона буде нагадувати джип, або загнути ще один верхній кут від себе, щоб отримати звичайну легкову модель.
8
При бажанні домалює на моделі вікна, двері, фари та інші деталі машини, розфарбуйте отриману заготовку.
9
За такою схемою виходить плоска модель орігамі, і її можна використовувати як листівку-привітання з отриманням водійських прав або просто в подарунок від дитини татові чи дідусеві.
Корисна порада
Добре пропрасовуйте все згини, інакше модель буде виглядати недбало.