Як зробити складну двері самому.

Основною перевагою складних дверей є те, що вони дуже економлять простір. В той же час, складні двері досить зручні в експлуатації. Для виготовлення складаний двері ви можете скористатися готовими комплектами, що продаються в магазинах, або просто сконструювати її з двох жалюзі. Виготовлення складних дверей не вимагає спеціального інструменту, і зробити такі двері цілком можливо самому.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - дриль;
  • - свердла;
  • - будівельний рівень;
  • - шурупи;
  • - напрямні для монтажу складних дверей;
  • - ножівка;
  • - олівець.
Інструкція
1
Ретельно заміряйте ширину дверного отвору в його верхній частині, в місці кріплення монорейки. Ображати монорельс до потрібного розміру за допомогою ножівки. У разі якщо кріпильний отвір виявилося на відрізаною частини монорельса, необхідно намітити місця кріплення і просвердлити нові отвори за допомогою спірального свердла. Жорстко зафіксуйте монорельс у верхній частині дверної коробки. Встановіть фіксуючу клямку в лівій частині монорельса.
2
Заміряйте і відзначте положення осі з лівого боку на верхньому торці дверей. Висвердлите отвір в торці дверей за допомогою свердла. Діаметр даного отвору повинно відповідати діаметру осі. Встановіть верхню вісь таким чином, щоб вона трохи виступала над торцем двері. Встановіть нижню вісь за аналогією з верхньої.
3
Встановіть пластину п'яти в лівий нижній кут дверної коробки. Регулювання нижньої п'яти проводитися за допомогою спеціального ключа, що входить в комплект поставки. Регулювання може проводитися як по вертикалі, так і по горизонталі.
4
Відзначте положення направляючої у верхньому правому торці дверей. Просвердлите отвір, що збігається по діаметру з фітінгом направляючої і зафіксуйте напрямну.
5
Покладіть двері поруч один з одним таким чином, щоб зазор між ними не перевищував 3 мм. Розмітьте положення дверних петель, розмістивши уздовж дверей три петлі на рівній відстані один від одного. Просвердлите отвори і встановіть петлі.
6
Встановіть дверну ручку на праві двері, по центру.
7
Складіть двері і встановіть нижню вісь до приймальної пластину дверної коробки. Вставте направляючу і верхню вісь в монорельс. Відсуньте двері до боковини дверної коробки. Переконайтеся в тому, що верхня вісь надійно зафіксована в клямці монорельса.
8
Перевірте роботу - якщо ви не допустили помилок, ваші двері повинна вільно закриватися і відкриватися.