Як зробити кутовий комп'ютерний стіл. кутові комп'ютерні столи Як зробити своїми руками.

Кутові комп'ютерні столи практично ідеально підходять для невеликих приміщень. Вони займають мінімум місця і при цьому дуже зручні в експлуатації. Ціна на готові кутові комп'ютерні столи досить велика. Тим часом, виготовити такий стіл своїми руками може практично будь-яка людина, що має мінімальний досвід роботи з деревиною.
Вам знадобиться
 • - електричний лобзик;
 • - гнучка кромка;
 • - гнучкий П-подібний профіль;
 • - шестигранний ключ;
 • - єврогвинти;
 • - плити ДСП;
 • - дриль;
 • - полози для висувної полиці;
 • - ексцентрики;
 • - підставки під диски;
 • - накладні ніжки;
 • - Лінер;
 • - кутник;
 • - лінійка;
 • - шило;
 • - наждачний папір;
 • - канцелярський ніж.
Інструкція
1
Визначте необхідні розміри. Зробіть креслення кутового комп'ютерного столу з докладною деталізацією.
2
Перенесіть креслення на плити ДСП і зробіть розкрій деталей за допомогою електричного лобзика. Для цього прорисуйте спочатку контур деталі за допомогою Лінера. Переконайтеся в правильності нанесеної розмітки. Намітьте контур деталі за допомогою шила. Проведіть розпил по зовнішній стороні лінії, залишивши 1-2 мм для доведення.
3
Наклейте гнучкий П-подібний профіль на полицю під клавіатуру, стільницю, боковини і полку під монітор.
4
Візьміть гнучку кромку з нанесеним на неї клейовим шаром і оклейте їй торці інших деталей. Наклеїти дану кромку можна за допомогою праски. При наклеюванні кромки рекомендується використовувати аркуш паперу для того щоб уникнути перегріву матеріалу і утворення міхурів. При необхідності, обріжте надлишки гнучкою кромки за допомогою гострого канцелярського ножа. Вирівняйте зріз за допомогою наждачного паперу.
5
Намітьте за допомогою косинця і лінійки отвори під кріплення. Слід враховувати, що для надійності кріплення отвори повинні розташовуватися на відстані як мінімум 4 см від краю деталей.
6
З'єднайте деталіСначала зберіть підставки під стільницю. Прикріпіть їх до стільниці за допомогою Еврогвинти. Слід врахувати, що при закручування Еврогвинти в ДСП, їх не слід провертати більше 3-4 разів. При більшій кількості поворотів єврогвинти починають прокручуватися в матеріалі. З'єднайте полицю, яка буде розташовуватися над монітором, з кутовими стійками комп'ютерного столу і прикріпіть цю конструкцію до стільниці. Прикрутите полку під CD, полку під клавіатуру за допомогою 4 ексцентриків. Ваш кутовий комп'ютерний стіл готовий.
Робити самостійно меблі для дому не тільки приємно (вам буде чим пишатися), але і вельми цікаво, адже можна придумати оригінальні конструкції або скористатися відомими дизайнерськими знахідками. Наприклад, можна спорудити зручний кутовий столик .
Вам знадобиться
 • Для виготовлення стола вам буде потрібно наступний інструмент: електролобзик, канцелярський ніж, праска, шестигранний ключ і електродриль. Необхідні матеріали: ламінована ДСП товщиною 16 мм, для обробки торців - гнучка кромка і гнучкий П-подібний профіль з текстурою як у листа ДСП. Вам також знадобляться єврогвинти для кріплення деталей, накладні ніжки в кількості 8 штук і заглушки для Еврогвинти.
Інструкція
1
Перед початком роботи нанесіть ваш ескіз на аркуш паперу, потім можете приступати до випилювання деталей за допомогою електролобзика. Спочатку за допомогою лінійки і косинця прорисуйте контур деталі лінкером. Перевірте правильність розмітки. Тепер можете процарапать розмічений контур цвяхом.
2
процарапать лінія не дасть можливості ламінату скотитися, а також послужить орієнтиром при шліфовці деталі за допомогою шкурки на завершальному етапі роботи.
3
Пиляйте не поспішаючи, виставте на лобзику підкачування полотна в нуль і поставте максимальні оберти - так повинно вийти менше сколів. З особливою обережністю працюйте лобзиком на заокругленні.
4
Оздоблення торців. На стільницю і видимі торці можна наклеїти гнучкий П-подібний профіль. Решта видимі торці деталей можна обклеїти звичайної гнучкої кромкою. Заздалегідь нанесіть клей на крайку. Клеїти її можна за допомогою праски і через аркуш паперу. Якщо не використовувати папір, залишаться сліди і з'явиться ймовірність перегріву кромки з подальшим вспузиріваніем.
5
Після охолодження візьміть канцелярський ніж, покладіть його на ламіновану поверхню (попередньо підкладіть аркуш паперу, щоб не подряпати ламінат), лезо поставте під гострим кутом і потихеньку ведіть. Далі можна взяти звичайний брусок. Оберніть його дрібним наждачним папером і подровняйте зріз.
6
Тепер можна переходити до складання: заздалегідь підготуйте отвори під гвинти, після чого скріпіть цими Еврогвинти всі частини столу. Спочатку зберіть підставки під стільницю і прикрутіть їх до неї.