Як приховати відросло коріння. Як заховати відросло коріння волосся.

Відросло коріння фарбованого волосся деколи псують не лише зовнішній вигляд, але і настрій. Ви не встигли вчасно підфарбувати волосся, і за законом підлості на вас, як сніг на голову, звалилася зустріч, на якій ви хочете виглядати бездоганно. В такому разі скористайтеся порадами про те, як вміло приховати відросло коріння.
Інструкція
1
Спосіб №1 «Сховати» Завийте волосся, трохи начешіть їх і збризніть лаком. В цьому випадку коріння виявляться внизу, під начосом, і будуть заховані від сторонніх очей. Можна зробити кілька варіантів такої зачіски: - якщо у вас коротка чубчик, укладіть її на лоб, це приховає відросло коріння спереду. Пасма на скронях завийте в сторону особи, в цьому випадку відросло коріння на скронях також виявляться прихованими. В остаточному варіанті волосся виявляються укладеними у вигляді шапочки; - Якщо чубчик відсутній, завийте, начешіть і укладіть волосся, як було сказано вище. На голову надіньте пов'язку так, щоб лінія росту волосся на лобі і скронях виявилася закритою. Залежно від того, яку пов'язку ви виберете, цей варіант прекрасно підійде не тільки для прогулянки в прохолодну погоду, але і для вечірнього виходу.
2
Спосіб №2 «Замаскуватися» Зробіть проділ зигзагами. В цьому випадку ваші волосся буде виглядати як меліровані.
3
Спосіб №3 «Отримати вигоду» Заплетіть модну косичку, наприклад, так звану французьку. Починайте плести від центру лоба. Для заснування косички по лінії росту волосся візьміть три пасма, починайте послідовно накладати крайні пасма на центральну, підхоплюючи пасма з кожного боку. Чим ширше пасма, які ви підхоплюєте, тим крупніше виходить плетіння. Завершіть плетіння простий косою, закріпіть гумкою. Французька кіска лягає по голові, і коріння волосся утворюють собою фон для коси. Оскільки коса не викачується за кольором з фоном, в цілому зачіска виходить дуже красивою і часом виглядає навіть більш виграшно, ніж така ж косичка, плели на рівномірно забарвлених волоссі.
4
Спосіб №4 «Легко звільнитися» Якщо на зачіску немає часу, використовуйте головний убір. Хустку, бандана або бейсболка підійдуть не лише для вулиці, а й для приміщення.
5
Спосіб №5 «Показати всім, яка ви красуня» Нарешті, за прикладом деяких голлівудських зірок: Дрю Беррімор, Кемерон Діаз, Кірстен Данст - прийміть свої відросло коріння як даність і демонструйте їх, не бентежачись. Дрю Беррімор, наприклад, настільки чарівно носила свої відросло після знебарвлення волосся, що модні видання всерйоз заговорили про моду на відросло коріння волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ha7Q2sP1X6o
Зверніть увагу
Крім того, запам'ятайте, що при відрослих коренях не варто робити гладкі і тим більше прілізанние зачіски. Частіше мийте волосся: жирне коріння волосся виглядають темніше порівняно з недавно вимитими. Після миття намагайтеся висушити волосся так, щоб додати їм додатковий об'ем.Пріменяйте ці поради, і ви будете виглядати чудово!