Як зменшити навантаження.

Для того, щоб заробляти, треба працювати - це ні для кого не секрет. Але в гонитві за грошима нерідко ми настільки багато працюємо, що не те що не вистачає часу на те, щоб побути зі своїми близькими - елементарно не вистачає часу ні на що крім роботи і сну. Робота двадцять чотири години на добу - не вихід. Часом необхідно зменшити навантаження, щоб по-справжньому досягти успіху. Звучить парадоксально, але якщо людина весь час працює, у нього немає часу бути успішним.
Інструкція
1
Складіть чіткий розпорядок дня, і не просто дня, а розпорядок кожного дня протягом тижня. Випишіть всі пункти вашого життя, як ніби вони є пунктами плану. Проаналізуйте його, розставте пріоритети і виділіть їх різними кольорами залежно від важливості пріоритетів для вас в принципі.
2
уріжте те, що не має для вас майже ніякої важливості або має малу важливість. Залиште тільки найнеобхідніше, як щодо проведення часу в принципі, так і стосовно роботи - чи дійсно ви повинні виконувати всі ті функції, які виконуєте зараз? Чітко визначитеся, що ви хочете отримати від того часу, що ви не витрачаєте на своїх близьких і на себе, і якщо не можете отримати цього в даних обставинах - змініть їх.
3
Проводьте більше часу зі своєю сім'єю та збільшити час раціонального відпочинку. Якщо ви будете внутрішньо проти, згадайте про те, що загнаних коней пристрілюють, а ви націлені на щастя в колі своєї родини і близьких, і твердо мають намір цього домогтися.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не дозволяйте інтересам роботи стати вище ніж інтереси вашої родини і близьких.
Корисна порада
Влаштовуйте міні-перерви протягом робочого дня щоб зменшити стрес від роботи.
В основному завантаження на ЦП викликана включенням якого або додатки, і від цього ресурси системи спрямовуються на виконання завдання. Навантаження на процесор зростає і, включивши диспетчер задач, ми можемо побачити, наскільки вона виросла. При 100% завантаженні комп'ютер починає виснути, додатки працюють повільно, і часом врятувати може тільки перезавантаження. Розглянемо основні причини завантаження центрального процесора і методи вирішення цієї проблеми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Програма диспетчер задач
Інструкція
1
Велике навантаження на ЦП йде при включенні комп'ютера, завантаження системи і робочого столу. Тому при появі робочого столу можна помітити, як повільно включаються додатки антивіруса, гаджетів, можливо, браузера і локальних програм. Все залежить від індивідуальності користувача, і якими програмами він користується. Для вирішення цієї проблеми необхідно знати конфігурацію процесора і оперативної пам'яті. Зробити це можна, клікнувши правою кнопкою миші по «Моєму комп'ютера» і вибравши Властивості. Адже якщо процесор слабкий, і у нього 512 мегабайт оперативної пам'яті, то не дивні зависання і гальмування. Тому варто звернутися до автозавантажувач, додатком, яке відповідає за завантаження певних програм в момент включення системи. Якщо ви не користуєтеся програмою Alcohol, то немає сенсу в її автозавантаженні. Натискаємо Пуск - Виконати - msconfig, відкривається діалогове віконце, в якому вибираємо вкладку автозагрузка. Ми бачимо помічені галочками елементи, які довантажуються разом з системою. Можна побачити назви програма і їх шлях, тому знімаємо галочки з тих служб, які не потрібні, тиснемо OK.
2
Наступний момент полягає у завантаженні додатків або ігор, які викликають завантаження ЦП. Знову ж потрібно звернути увагу на конфігурацію устаткування, чи було таке раніше. Перевірте комп'ютер на віруси. При запуску ігор вимикайте програми, яким потрібні багато ресурсів. Ними можуть бути браузери, чати, програвачі. Як можливий, але радикальний метод вирішення може стати переустановка системи. Також можна розібрати системний блок і подивитися, чи не накопичився пил. Іноді завантаження на процесор може бути викликана поганою тепловіддачею у зв'язку із засміченням кулера або частин процесора (радіатора). Спробуйте змінити термопасту на процесорі. Якщо нічого не допомагає, то пробуйте міняти процесори, брати у друзів і дивитися на поведінку системи, і якщо справа в цьому, то купуйте більш потужний процесор.
Зверніть увагу
Будьте обережні при розібрання системного блоку, намагайтеся не торкатися деталей ПК без потреби.
Корисна порада
Для "висмикування" програм з автозавантаження можна застосовувати спеціальні програми. Використовуйте диспетчер задач для перегляду завантаження на ЦП.