Як зменшити розмір іконок на робочому столі. Як прибрати великий розмір значків на робочому столі.

Часто користувачі персонального комп'ютера стикаються з проблемами некоректного відображення інформації на дисплеї. Також виникають проблеми з відображенням іконок, так як дозвіл занадто велике.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора;
  • - встановлені драйвера до відеокарти.
Інструкція
1
Дану ситуацію можна вирішити кількома найпростішими настройками в операційній системі комп'ютера. Натисніть правою клавішею миші на робочому столі. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть пункт «Властивості». Дане меню відповідає за всі графічні параметри операційної системи. Натисніть на вкладку «Параметри». Тут вам потрібно збільшити дозвіл екрана для того, щоб іконки на персональному комп'ютері зменшилися.
2
Наведіть курсор вправо або вліво, щоб змінити дозвіл екрана на комп'ютері. Система при цьому буде автоматично приймати ті значення, на яких буде зупинений курсор. Якщо вас влаштовують ті чи інші параметри системи, натисніть на кнопку «Застосувати». Тепер перезавантажте комп'ютер, щоб система зберегла всі параметри. Також варто відзначити, що трапляються ситуації, коли система після перезавантаження назад повертає положення іконок в великий розмір.
3
Вам потрібно перевірити драйвера відеокарти. Для цього зайдіть в «Мій комп'ютер». Натисніть правою клавішею миші та виберіть пункт «Властивості». Далі знайдіть там вкладку «Диспетчер пристроїв». Перед вами з'явиться повний список всіх пристроїв, які встановлені на даному комп'ютері. Знайдіть там графічні адаптери і перевірте наявність драйверів. Якщо вони відсутні, вам потрібно зайти на офіційний сайт виробника і завантажити відповідні драйвера.
4
В цілому можна сказати, що при наявності всіх драйверів, зменшити розмір іконок на робочому столі персонального комп'ютера досить легко. З такою операцією впорається навіть починаючий користувач. Ви можете в будь-який час зайти в це меню і змінити розмір іконок на свій розсуд. Найоптимальніший варіант 1280 * 1024 точок.
Операційна система Windows надає користувачеві вражаючий набір налаштувань, які дозволяють до невпізнанності змінити вид робочого столу і оптимізувати його під свої потреби і смаки. Можна змінювати фон, заставку, схему розташування елементів управління і багато іншого. І звичайно, збільшувати або зменшувати розмір ярликів на робочому столі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows (XP, Vista або Windows 7), початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для того, щоб зменшити розмір ярликів в Windows XP, зайдіть в меню «Властивості екрану». Відкрити його можна в "Панелі управління": меню «Пуск» (виберіть «Налаштування», а в ньому - «Панель управління»). Знайдіть пункт, який називається «Екран», виберіть його і натисніть «Enter». Викликати меню «Властивості екрану» можна також з контекстного меню робочого столу. Для цього потрібно в довільному місці робочого столу (ні на якому-небудь з ярликів) натиснути правою клавішею миші, і в меню вибрати пункт «Властивості».
2
У вікні «Властивості екрану» виберіть вкладку «Оформлення» та натисніть кнопку «Ефекти». У меню, зніміть галочку напроти пункту «Використовувати великі значки». Після того, як ви натиснете «ОК», розмір ярликів зменшиться.
3
В Windows Vista для зміни розмір а ярликів потрібно клікнути правою клавішею в будь-якому місці екрану, у випадаючому меню навести курсор на пункт «Вид» і вибрати тип значків . Найменші - «Класичні», потім - «Звичайні», ну і найбільші, природно, «Великі». Зміна розмір а значків відбувається відразу після того, як ви клацніть по відповідній написи.
4
Розмір ярликів робочого столу в Windows 7 встановлюється точно так само, як і в Windows Vista, за винятком того, що найменші значки називаються «Дрібними».