Як залити софт.

Якщо у вас є цікавий софт, з яким ви хотіли поділитися, залийте його в мережу інтернет. Можливо, ваш софт нагоді тисячам користувачам. Процес скачування файлів може бути як платним, так і безкоштовним. Подальші інструкції припускають безкоштовне скачування залитих файлів.
Вам знадобиться
  • -Комп'ютер;
  • -інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся таким корисним ресурсом, як narod.ru. У цьому варіанті все досить просто. Для того, щоб залити софт на narod.ru реєструватися не потрібно. Просто зайдіть на сайт і виберіть вкладку «Закачати». Відкрийте параметр «Обзор», виберіть файл, який потрібно залити на сайт, натисніть параметр «Відкрити». Дочекайтеся закінчення завантаження, підтвердіть дію кнопкою «Ок». Скопіюйте надану посилання, відправляйте матеріал друзям на форуми і блоги. Буває так, що файли на narod.ru не заливати. Спробуйте почистити кукіси в браузері, перевірте IP, бажано, щоб він був динамічним, відключіть кешування файлів.
2
Для того щоб скористатися другим способом, вам доведеться зареєструватися на одному з файлообмінників. Таких ресурсів безліч, зверніть увагу на Letibit або Depositfiles. Майте на увазі, деякі сайти не приймають завантаження файлів з платних ресурсів, продублюйте свій софт на одному з безкоштовних файлообмінників. Letibit і Depositfiles якраз надають таку можливість.
3
Отже, залийте софт на обраний файлообмінник, дочекайтеся закінчення завантаження. По завершенні завантаження скопіюйте і збережіть реферальне посилання. Далі, виберіть відповідний для публікації сайт.
4
Заливати файли можна, наприклад, на сайти, що працюють в системі Ukoz. Врахуйте, для цього потрібно зареєструватися в системі. Зверніть увагу на можливість додавання матеріалів на сайт. Далі, зайдіть на сайт під своїм ніком, знайдіть параметр «Додати матеріал», відкрийте вікно з графічним (візуальним) редактором. Вставте посилання на софт, використовуючи значок "посилання", додайте опис продукту, виберіть відповідний шрифт, розташування тексту. Вставте відповідну картинку, використовуючи значок "Картинка", збережіть матеріал на сайті.
5
Впишіть ключові слова, введіть їх у рядку «Теги» через кому. Теги служать для кращого виявлення софта пошуковими машинами, це запити, за якими буде знаходитися матеріал. Перш ніж зберігати матеріал, подивіться публікацію у вікні попереднього перегляду.
Зверніть увагу
За незаконну публікацію матеріалу відповідальність несе автор.
Корисна порада
Врахуйте, що ви самі частіше завантажуєте з мережі інтернет, скористайтеся статистикою файлообмінників.