Як відправити документи в інше місто.

Незважаючи на широке поширення електронних засобів зв'язку в повсякденному житті, ними не завжди можна обійтися. Коли потрібно надати оригінал документа (для укладання угод, вступу до інституту і т.д.), доводиться звертатися до традиційної поштою або її аналогам.
Інструкція
1
Пошта РоссііВоспользуйтесь однієї з традиційних послуг пошти для пересилання документів: відправте лист, бандероль або посилку з оголошеною цінністю. Однак опущене в звичайний синій ящик лист може кружляти по сортувальним пунктам пошти довгими тижнями, тому для термінової доставки цей спосіб не зовсім підходить. Та ж Пошта Росії пропонує розумний компроміс між швидкістю відправлення і вартістю у вигляді так званих «Відправлень першого класу». Цей тип доставки доступний тільки на території країни. Доставка відправлень в конвертах з жовтою смугою і спеціальним логотипом здійснюється в стислі терміни завдяки вдосконаленій системі сортування листів і логістиці, а також повністю повітряному шляху прямування.
2
EMSОбратітесь до послугами EMS, дочірнього підприємства все тієї ж Пошти Росії. EMS займається експрес-доставкою, охоплюючи територію 190 країн. До відправлення приймаються практично всі види документів, загальна вага відправлення по Російської Федерації не повинен перевищувати 31,5 кг. Викличте кур'єра по телефону або за допомогою форми зв'язку на сайті оператора. Співробітник прийме у вас документи, візьме адресу призначення і прийме оплату. Оператор стверджує, що відправлення зі столиці в Петербург йдуть 2-4 дня, в Челябінськ - 3-5 днів, до Владивостока - 4-7 днів.
3
DHL, PonyExpress, FedEx та інші службиДля найбільш оперативної та при цьому надійної доставки документів скористайтеся послугами однієї з великих компаній з логістики. Підготуйте документи до відправки і викличте додому або в офіс кур'єра оператора. Щоб не допустити помилок в маршрутному листі, попросіть співробітника компанії, що займається доставкою, перевірити правильність її заповнення у вашій присутності. Один або два дні - і ваші документи досягнуть пункту призначення на території країни. Недолік у приватних кур'єрських служб один - досить високі тарифи.
Корисна порада
Запам'ятайте код поштового відправлення, щоб мати можливість відстежувати її переміщення. Таку послугу надають зараз не тільки приватні підприємства логістики, але і Пошта Росії.
Якщо ви користуєтеся поштовою скринькою компанії Google, значить, маєте у своєму арсеналі багато різних можливостей. Одна з найбільш доступних можливостей в сервісі електронної пошти - відправка документів за допомогою своєї електронної адреси. У вашому розпорядженні знаходиться відправка документів будь-якого типу.
Вам знадобиться
  • Поштовий сервіс від Gmail.
Інструкція
1
Абсолютно будь-який документ можна змінити і відправити за допомогою поштової скриньки, використовуючи відправку об'єктів. Для виконання цієї операції скористайтеся меню у відкритому документі або використовуйте відправку зі списку документів .
2
Відправлення зі списку документів . Якщо у вас є завантажені документи в сервісі, то виберіть необхідний документ і виконайте такі дії по порядку.
3
Відкрийте меню «Спільний доступ» (натисніть "Додати в загальні") - виберіть пункт "Надіслати як додаток до електронного листа».
4
У спадному меню необхідно вибрати тип загружаемого вами файлу.
5
Серед документів можна виділити: Open document, Microsoft Word, HTML, PDF, RTF, а також стандартний формат звичайного тексту. Також є можливість іншого виду відправки документа - вставка в текст повідомлення електронної пошти.
6
Серед електронних таблиць можна виділити: таблиці Open Office або Microsoft Excel, а також PDF.
7
Серед презентацій можна виділити: Powerpoint, а також звичайний текст.
8
Після введення типу файлу, введіть адресат електронної пошти. Також варто вказати заголовок листа (тема) і невеликий текст, який коротко пояснює, що міститься в прикріпленому файлі.
9
Натисніть кнопку «Відправити». Після відправлення листа, ваш адресат зможе легко завантажити цей файл на свій комп'ютер. Варто відзначити, що діаграми і деякі спеціальні символи файлів електронних таблиць можуть бути загублені. Такі файли рекомендується запаковувати в архів, можна навіть без стиснення.