Як видалити старий ящик.

Інтернет повний інформації відносно основних питань, що стосуються створення і роботи з віртуальної поштою. Але про процедуру видалення пошти сказано мало. Розглянемо цей процес на прикладі двох популярних поштових серверів.
Інструкція
1
Видалення поштової скриньки на yandex.ru. Запустіть Яндекс, зайдіть на свою поштову скриньку. Для цього введіть логін і пароль у відповідні віконця форми.
2
Знайдіть у правому верхньому кутку напис «настройка» і клацніть по ній. Після цього ви потрапите на сторінку настройки вашої поштової скриньки. У самому низу сторінки знайдіть напис поруч зі знаком оклику «При необхідності ви можете видалити свій поштовий ящик». Натисніть на виділене слово.
3
На сторінці, що з'явилася вкажіть поточний пароль доступу до поштової скриньки і натисніть кнопку Видалити. Система надасть вам ваші персональні дані для перевірки. Уважно прочитайте їх. Натисніть на червону напис «видалити акаунт».
4
Ще раз введіть свій пароль і натисніть «Видалити». Ваш ящик буде видалено разом з усіма створеними раніше сервісами.
5
Видалення поштової скриньки на mail.ru. Зайдіть на сайт mail.ru, відкрийте свою поштову скриньку (введіть свій логін і пароль).
6
У самому низу сторінки справа розташована вкладка «Допомога» - клікніть по ній. Перед вами відкриється список найчастіших запитань і проблем, що виникають при роботі з поштою на mail.ru. Знайдіть у цьому списку питання «Як видалити поштову скриньку, яка мені більше не потрібен?». Натисніть на нього.
7
На сторінці ви бачите відповідь на поставлене запитання. Для того щоб видалити поштову скриньку, скористайтеся спеціальним інтерфейсом (клікніть за гіперпосиланням). Напишіть причину, яка пояснює видалення ящика. Введіть пароль і натисніть на кнопку «Видалити».
8
Ваш поштовий ящик видалений. Протягом трьох місяців ви можете відновити його.
Зверніть увагу
Деякі поштові сервера видаляють (блокують) ящики самі, якщо користувачі не користуються ними протягом певного періоду часу. Тому якщо ви не хочете ненавмисно втратити свій ящик, обов'язково хоча б раз в три місяці заходите і користуйтеся ним.