Як встановити динаміки в передні двері. радіус динаміків ваз-2112 передні двері.

Акустика в сучасному автомобілі дуже важлива. Зазвичай водії встановлюють автомагнітолу та дві колонки тому. Але особливі поціновувачі музики воліють врізати колонки ще й у передні двері. Це збільшує загальну гучність звучання і дозволяє повною мірою насолодитися музикою. Установка динаміків в передні двері - заняття нелегка і вимагає терпіння і вправності.
Вам знадобиться
  • - колонки типу «млинці»;
  • - дриль;
  • - лобзик;
  • - ізолента;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Розберіть панель передніх дверей. Для цього відкрутіть внутрішні ручки дверей і зніміть панель. Вона кріпитися за допомогою кліпс. Найоптимальніше місце для розміщення динаміків це нижня права сторона. У цьому місці динамік не заважатиме елементам двері, таким як скла, замки дверей, ручки відкривання дверей. Але можна встановити в будь-яке місце двері при бажанні.
2
Випиляєте отвір під динамік. Робити це потрібно за допомогою лобзика по металу. Отвір має бути вже діаметру динаміка на кілька міліметрів. Це необхідно для того щоб колонка туго входила в отвір. Таким чином створитися незалежне закріплення динаміка в двері. Відразу ж випиляєте отвір в панелі дверей. Перед цим правильно розмітьте панель, інакше у вас не зійдуться отвори.
3
Зробіть кріплення для динаміка. Це найвідповідальніша частина роботи. Належним чином розмітьте місце майбутнього динаміка. Кріпити потрібно за допомогою пластин, які буде прикручувати до дверей за допомогою саморізів. На ті ж шурупи буде кріпитися динамік до пластин. Потрібно точно підібрати розмір пластин, інакше динамік буде сильно випирати. Таких пластин має бути чотири. Кожна з них закріплюється у свій кут. Також можна випиляти кільце з фанери і вставити його в випиляним отвір і за допомогою клею закріпити його, далі встановлювати динамік в це кільце і закріплювати саморізами.
4
Просвердлите невелику дірочку у внутрішній стороні дверей, де знаходяться петлі. Далі просвердлите ще один отвір навпроти першого. Тут потрібно протягнути дроти від магнітоли до колонок. Сховайте їх під панеллю під час протягування. У місці стику між двома отворами двері надіньте на провід трубку ПВХ. Це запобіжить різання проводів об гострі краї просвердлених отворів і подальшого замикання. Підключіть колонку і зберіть панель. Під час підключення ізолюйте оголені місця за допомогою ізоляційної стрічки. В іншому випадку вам не уникнути замикання.
Щоб повною мірою насолодитися музикою в автомобілі, потрібно встановити динаміки не тільки ззаду, але і в панелях передніх дверей. Музика зазвучить зовсім по-новому, буде чутна кожна нота. Мрія завзятого автолюбителя.
Вам знадобиться
  • - лобзик по металу;
  • - саморізи;
  • - динамік;
  • - фанера.
Інструкція
1
Зніміть панель з передніх дверей, щоб врізати динаміки. Для цього відкрутіть всі ручки. Сама панель прикріплена до каркаса за допомогою кліпс. Зверніть увагу на місце, куди ви будете встановлювати динамік. Найоптимальнішим варіантом стане нижня права (ліва, залежно від дверей) частину панелі. У цьому місці динамік не заважатиме замкового механізму, склопідйомниками і іншим елементам двері автомобіля.
2
Випиляєте отвір в тому місці панелі, куди збираєтеся встановити динамік. Врахуйте, що діаметр отвору повинен бути трохи менше діаметра самого динаміка. Це необхідно для того, щоб згодом уникнути люфту. Динамік під час роботи буде вібрувати, і з часом може розхитати гніздо. Використовуйте лобзик по металу, щоб випиляти отвір.
3
Прикрутите спеціальні пластини до дверей автомобіля за допомогою саморізів. Потім, до цих Платіні прикрутите динамік. Зверніть увагу на розмір пластин. Він повинен бути підібраний з такою умовою, щоб динамік сильно не випирав, але при цьому був надійно зафіксований.
4
Закріпіть 4 пластини, кожну у своєму кутку. Потім, щоб вставити динамік, і щоб він при цьому сидів максимально щільно, можете вклеїти по внутрішньому контуру пластин каркас з фанери, а вже безпосередньо на нього закріплювати пристрій. Контур фанери повинен бути виконаний у вигляді кільця.
5
Динамік до нього прикріпіть за допомогою саморізів. Після того, як динамік встановлений і закріплений, потрібно приєднати його до підсилювача. Для цієї мети варто заздалегідь протягнути дроти. У внутрішній панелі близько петель двері просвердлите невеликий отвір, достатню для того, щоб проліз провід.
6
Простягніть провід до підсилювача і підключіть динамік. Щоб запобігти його пошкодженню, надягніть на місце стику шматочок трубки з ПВХ. Уважно огляньте місця підключення. Всі оголені частини замотайте ізоляційною стрічкою.