Як прикріпити стрази на волосся.

Є багато способів для того, щоб добре виглядати і виділятися на тлі навколишніх. Можна надіти модний одяг і взуття, зробити яскравий макіяж і, звичайно ж, гарну зачіску. Одним з таких варіантів є носіння страз на волоссі. Це прикраса додасть вашому волоссю незвичайний блиск і красу.
Інструкція
1
Накладні пасма зі стразами. Виберіть пасмо потрібного вам кольору. Вона може бути в колір ваших природних волосся, а може і кардинально відрізнятися від них. Зробіть прямий проділ на волоссі і за допомогою непомітних шпильок закріпіть пасмо біля коренів. Такі шпильки йдуть в комплекті з пасмом. Цей спосіб хороший тим, що пасмо виконана з натурального волосся, які можна завивати, мити і навіть фарбувати.
2
Наступний спосіб - це волосінь зі стразами на кератиновой капсулі. Купіть в спеціалізованому магазині щипці для плавки капсул. Розділіть волосся прямим проділом і виділіть пасмо розміром близько 2 мм. За допомогою гачка просмикніть волосся в капсулу і просуньте її якомога ближче до коріння. Затисніть капсулу щипцями, до її повного розплавлення. Волосінь, прикріплена таким способом, протримається близько двох місяців. Існують волосіні, які кріпляться за допомогою петлі. Така волосінь протримається день-два, але зате її можна використовувати неодноразово.
3
Один з найзручніших способів - це стрази з силіконом. У наборі з такими стразами продається спеціальний гачок, намистинки і утримувачі на силіконовій основі. Гачком захопіть невелике пасмо волосся і Протягніть її в намистинку, закріпивши знизу силіконом. Такі стрази можна знімати і одягати багато разів.
4
Прикріпити стрази можна за допомогою нитки, голки і клею. Для цього купите стрази з так званим вушком. Всуньте нитку довжиною 15-20 см в голку. Виділіть пасмо волосся в 2-3 мм, нанесіть на неї гель або лак і почніть плести з неї косичку. Після того, як сплели 2-3 см коси, помістіть середню пасмо в петлю нитки. Надіньте на голку стразінку і просуньте її до кінця. Далі акуратно посмикуючи голкою, потягніть нитку, а разом з нею і пасмо волосся, просмикуючи їх у вушко. Сплетіть ще 2-3 см коси і повторіть подібний маневр. Коли залишиться хвостик в 2-3 мм, який вже не піддається плетіння, нанесіть на нього клей. Найкраще підійде клей для нігтів, але можна взяти і звичайний момент.