Як включити звук в bios. Як включити інтеграж звук в біосі.

Після придбання комп'ютера, списаного з якогось офісу по причині застарівання, ви можете виявити, що він не відтворює звуки . Не дивно: адже в робочих офісах звук найчастіше не потрібен, а гучна музика може завадити трудовому процесу. Цілком можливо, в комп'ютері просто відключена вбудована звукова карта. Щоб повернути йому голос, потрібно включити звук в BIOS.
Інструкція
1
Входимо в BIOS, натиснувши на клавішу "Del" на самому початку завантаження комп'ютера під час тесту оперативної пам'яті. Після визначення жорстких дисків комп'ютер увійде в BIOS. BIOS - це інтерфейс базових налаштувань материнської плати комп'ютера. Найчастіше зовні він схожий на стандартне вікно системи ДОС. Управління у ньому здійснюється стрілками клавіатури і клавішами "Enter" (при виборі якого-небудь параметра) і "Esc" (при виході з відкритого меню або скасування зроблених змін).
2
Для того щоб включити звук в BIOS, нам потрібно знайти меню, що відповідає за включення і виключення пристроїв, вбудованих в системну плату. Залежно від виробника і моделі BIOS це меню може розташовуватися в різних місцях і називатися по-різному. Тому доведеться деякий час походити по всіх вкладках меню, відшукуючи потрібний параметр. Найчастіше дані настройки розташовуються на вкладці "Advanced". Одна з назв, під яким вони ховаються - "Integrated Peripherals". Якщо у вашому BIOS такої назви немає, шукайте іншу схожу за змістом формулювання.
3
Якщо меню було знайдено правильно, зайшовши в нього, ми побачимо перелік всіх встановлених на материнській платі пристроїв і стан їх підключення. Серед USB, Floppy Disk, Serial Port і інших назв шукаємо Onboard Audio Controller чи іншу подібну формулювання. Заходимо в його властивості клавішею Enter і міняємо параметр "Disabled" (відключено) на "Enabled" (включено) або "Auto".
4
Переходимо на вкладку BIOS "Exit" і вибираємо пункт меню "Exit & Save Changes". На питання системи "Save to CMOS and EXIT (Y/N)?" Натискаємо клавішу з літерою "Y" і підтверджуємо збереження параметрів і вихід клавішею "Enter". Звук включений.
Зверніть увагу
Якщо в Windows встановлений драйвер AHCI, то в списку пристроїв буде присутній щось подібне Standard AHCI 1.0 Serial ATA Controller або Intel (R) 5 Series 6 Port SATA AHCI Controller. У тому випадку, якщо нічого про AHCI Controller ви знайти не можете, то слід вважати, що підтримка AHCI у вашій системі відключена. І ви можете активувати AHCI в Windows (за вищенаведеною інструкції), і після цього включити AHCI в BIOS.