Як отримати гроші з яндекс гаманця.

Платіжна система «Яндекс.Деньги» надає своїм користувачам можливість отримати гроші з гаманця декількома способами. Кожен з них має свої особливості проведення процедури і швидкості виведення коштів, а також відмінності в розмірі комісійних стягнень.
Інструкція
1
На даний момент для переказу грошей «Яндекс.Деньги» пропонує прив'язати рахунок вашого електронного гаманця до рахунку пластикової карти одного з трьох російських банків: Альфа-банку, банку «Відкриття» або Росевробанка. У першому випадку знадобиться підключення власника картки до системи інтернет-банк «Альфа-Клік», після чого - прив'язати рахунок яндекс гаманця до карткового рахунку для подальшого виведення коштів на нього з платіжної системи.
 • Маючи карту банку «ВІДКРИТТЯ» , можна прив'язати до неї рахунок яндекс гаманця через банкомат, вибравши відповідний розділ меню.
 • Щоб об'єднати пластикову карту Росевробанка з рахунком в «Яндекс.Деньги», необхідно подати заяву на таку дію в відділенні банку, який випустить для вас віртуальну карту спеціально для роботи з нею в платіжній системі. Номер рахунку цієї картки вводиться в спеціальну форму на сайті гаманця для підтвердження прив'язки.
  При виведенні грошей на рахунок будь-якої з вказаних карт стягується комісія в розмірі 3% від суми.
 • 2
  Гроші з яндекс гаманця можна отримати готівкою, скориставшись однією з пропонованих систем грошових переказів (Contact або Migom), а також через касу офісу РНКО «РИБ». Для цього вам потрібно заповнити відповідну форму в своєму акаунті на сайті «Яндекс.Деньги», отримати номер платежу і через 2-3 робочих дні звернутися в пункт видачі платежів з паспортом. Комісія яндекс гаманця за виведення коштів складе від 3%, не рахуючи додатково стягнутих сум системами грошових переказів.
  3
  Крім того, гроші з яндекс гаманця можна вивести на рублевий рахунок в будь-якому російському банку, що належить резиденту РФ в статусі фізичної особи. Комісія системи в даному випадку буде дорівнювати 3% від суми платежу плюс 15 рублів. При цьому ваш банк може стягувати додаткову комісію, розмір якої слід уточнювати до здійснення перекладу. Термін надходження коштів на банківський рахунок варіюється від 3 до 7 робочих днів.
  Зверніть увагу
  «Яндекс.Деньги» встановлює ліміт переказ коштів. Максимально можливою сумою для ідентифікованих (що вказали свої паспортні дані) користувачів є 500 000 рублів одноразово або 3 000 000 рублів за календарний місяць. Для неідентифікованих учасників системи можливий висновок не більше, ніж 15 000 рублів одноразово.