Як зв'язати павутину.

Скористайтеся гачком і нитками, зв'яжіть справжню павутинку зі справжнім павуком. Використовуйте таку серветку в якості настінного прикраси. Оселіть в ній кілька виїзних павучків.
Вам знадобиться
  • - нитки "Ірис";
  • - гачок.
Інструкція
1
Почніть роботу з вив'язування 8-ми повітряних петель, замкніть їх в коло напівстопчиком. Для підйому другого ряду в'яжіть три повітряні петлі. Продовжуйте роботу, в'яжіть по колу 19 ст. з накидом. Завершіть ряд з'єднувальним стовпчиком, вплутаємося його в останню повітряну петлю попереднього ряду. У третьому ряду в'яжіть стовпчики з накидом. У четвертому ряду чергуйте стовпчики з накидом і стовпчики без накиду. В'яжіть далі, чергуйте стовпчики з накидом і повітряні петлі (1 ст, 1 пов. П.) Врахуйте, повітряні петлі потрібно додавати поступово в кожному наступному ряду. 6-й і 7-й ряд в'яжіть чергуючи 1 ст. з накидом і дві пов. п., 8-й і 9-й ряд - 1 ст. з накидом і 3 пов. п., 10 ряд - 1 ст. з накидом і чотири пов. п.
2
В'яжіть 11 ряд, набирайте по три повітряні петлі і з'єднувати їх напівстовпчиками, повинні вийти арки. 12 ряд в'яжіть стовпчиками з накидом, з'єднуйте їх в середині арки, в кожній арці повинно вийти по чотири стовпчики з накидом, між стовпчиками додавайте по одній повітряної петлі. У наступному ряду в'яжіть арки, з'єднувати їх напівстопчиком між чотирма стовпчиками з накидом. У 14 ряду в'яжіть стовпчики з накидом, повторіть 12 ряд. Чергуйте ряди з арками і ряди із стовпчиками ще двічі.
3
У 19 ряду наберіть 4 пов. п., з'єднайте їх напівстопчиком, далі набирайте по три повітряні петлі і з'єднувати їх напівстопчиком. 20 ряд в'яжіть таким чином: 3 ст. з накидом, від кожного стовпчика набирайте чотири повітряні петлі, з'єднувати їх у цій же петлі (прийом називається «Піко»). Готову серветку розтягніть, приколіть її голками, накрахмальте, накривши вологою серветкою, дайте висохнути.
4
Зв'яжіть павучка. Наберіть 10 повітряних петель. У другій петлі ланцюжка пров'яжіть напівстовпчик. Від цього напівстопчиком пров'яжіть ще повітряних петель, роботу поверніть і пров'яжіть по цих петель стовпчики без накиду - це перша лапка. Поверніться до другої петлі (там, де пров'язується напівстовпчик), наберіть ще п'ять повітряних петель, також пров'яжіть їх стовпчиками без накиду. Всього таких лапок має бути вісім, по чотири штуки з кожної сторони. Дві середні лапки повинні бути трохи більше, ніж, дві крайні, наберіть для них 7 повітряних петель. Пришийте павучка до серветки, прикріпіть павучків оченята з намистин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ow-S4HO7YBk
Зверніть увагу
Виготовте кілька павучків, прикріпіть їх повітряної ланцюжком. Створіть враження, ніби вони спускаються або піднімаються з павутини.
Корисна порада
Таку павутинку можна подарувати друзям. Прикрасьте нею власну кімнату.
В техніці в'язання гачком можна створювати не тільки прості речі з щільного полотна, а й ажурні мережива, краса і легкість яких приваблює все більше рукодільниць, які мріють освоїти в'язання гачком. Про те, як зв'язати павутинку , що додає в'язання красивий ажурний ефект, і сполучає окремі дужки тасьми, ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Для того щоб з'єднати кілька рядів тасьми і створити округлий візерунок, зв'яжіть для початку 24 ряду тасьми, а потім пров'яжіть спочатку три, а потім чотири повітряні петлі.
2
Зробіть на гачку два накиду і підхопите гачком справа наліво дві сусідні дужки тасьми. Пров'яжіть стовпчик з двома накидами. Потім зв'яжіть три стовпчики з трьома накидами і один стовпчик з двома накидами під дужками тасьми.
3
Продовжіть в'язання павутинки з'єднувальним стовпчиком в четвертій повітряної петлі підйому павутинки. Потім зв'яжіть ще чотири повітряних петлі, під першу петлю зв'яжіть стовпчик з шістьма накидами, а потім зв'яжіть ще три повітряних петлі сполучною ланцюжка.
4
Переверніть в'язання і зв'яжіть під ланцюжок дужки стовпчик з шістьма накидами. Зв'яжіть ще три повітряних петлі дужки і продовжуйте в'язати тасьму з павутинкою за тим же принципом.
5
Точно так само ви можете пов'язати павутинку , в якій дужки тасьми з'єднуються стовпчиками. Зв'яжіть невелика кількість тасьми до початку павутинки, а потім зв'яжіть три повітряні петлі і п'ять повітряних петель для підйому павутинки.
6
Зробіть потрійний накид на гачок, заведіть його в дужку тасьми і пров'яжіть петлю і накид двічі. Зробіть ще два накиду і пров'яжіть в наступній дужці їх двічі.
7
Потім пров'яжіть дві петлі разом, що залишилися від пров'язування накидов, і починайте в'язання наступного стовпчика - зробіть чотири накиду і пров'яжіть два стовпчики під сусідні дужки тасьми. Виделочками з стовпчиків з'єднуються всі пари дужок тасьми. В іншому павутинка в'яжеться так само, як у попередньому описі.
8
дужки павутинки ви можете з'єднати між собою два елементи тасьми.