Як зробити логотип на фото. у чому зробити логотип для фотографії.

Додавання логотипу на фотографії - нескладне, але корисну дію, яке доводиться виконувати перед завантаженням зображень в інтернет у випадку, коли потрібно вказати власника авторських прав. Накласти логотип можна в будь-якому графічному редакторі, який може працювати з шарами.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія;
  • - файл з логотипом.
Інструкція
1
Відкрийте файли з фотографією та логотипом в Photoshop будь-яким звичним для вас способом: командою Open з меню File, гарячими клавішами Ctrl + O або перетягнувши мишею потрібні файли у вікно програми.
2
Перетягніть зображення логотипу на фотографію за допомогою інструменту Move Tool. Той же результат ви отримаєте, якщо виділіть логотип клавішами Ctrl + A або командою All з меню Select, скопіюєте командою Copy з меню Edit і вставите поверх фотографії командою Paste з того ж меню.
3
Можете додати лого, не відкриваючи файлу з логотипом в окремому вікні. Для цього використовуйте команду Place меню File. Двічі клацніть по іконці файлу з логотипом у вікні.
4
Відрегулюйте розмір логотипу. Якщо ви вставили його командою Place, навколо зображення є рамка вільної трансформації, потягнувши за краї або кути якої ви можете змінити розмір і нахил зображення. Трансформувавши логотип, натисніть клавішу Enter.
5
Якщо ви перетягували або копіювали логотип з відкритого файлу, змініть його розмір командою Scale з меню Edit. У цьому випадку трансформація застосовується натисканням тієї ж клавіші Enter.
6
Найчастіше логотипи, що наносяться на зображення для завантаження в інтернет, зберігаються у вигляді файлів з прозорим фоном. Якщо ваше лого чомусь виявилося на білому або будь-якому іншому одноколірному тлі, приберіть цей фон. Для цього клікніть по фону логотипу інструментом Magic Wand Tool, поставивши в поле Tolerance значення 1. Видаліть виділений фон клавішею Delete.
7
При необхідності зробіть логотип напівпрозорим. Для цього в палітрі шарів введіть нове значення для параметра Opacity. Можете знизити це значення, скориставшись регулятором, який відкривається клацанням на стрілочки праворуч від поля зі значенням параметра.
8
Зведіть шари командою Flatten Image з меню Layer. Якщо фото призначене для завантаження в інтернет, збережіть файл командою Save for Web з меню File.