Як відкрити гру у вікні. не можу зробити гру у вікні.

Багато хто любить скоротати кілька хвилин за комп'ютерною грою на робочому місці. Якщо вам необхідно постійно стежити за повідомленнями поштою, ICQ або відповідати клієнтам на форумі, краще відкрити гру у вікні. Крім того, у віконному режимі краще грати в старі ігри, графіка яких виглядає занадто примітивною, якщо розгорнути її на весь екран.
Вам знадобиться
  • - Будь встановлена комп'ютерна гра;
  • - операційна система Windows.
Інструкція
1
Запустіть гру, а потім натисніть на клавіатурі одночасно кнопки Alt і Enter. Для багатьох ігор ця комбінація клавіш є командою переходу у віконний режим. Це найпростіший спосіб відкрити іграшку у вікні, але, на жаль, багато гри його не підтримують.
2
Створіть на робочому столі ярлик гри, якщо його там немає. Клікніть по ярлику правою кнопкою мишки. У меню, виберіть рядок «Властивості». У рядку, що містить адресу програми, необхідно дописати -window. Наприклад, було - C: \ ProgramFiles (x86) \ HeroesofMightandMagic3 \ HeroesofMightandMagic3.exe, а має стати - C: \ ProgramFiles (x86) \ HeroesofMightandMagic3 \ HeroesofMightandMagic3.exe-window. Натисніть на клавішу «Застосувати» і закрийте віконце «Властивості». Тепер гра, запушеному цим ярликом, відкриється у вікні. Важливо врахувати, що ряд ігор будуть все одно відкриватися у вікні, якщо ви зітрете -window в адресі програми. Щоб виправити цю неполадку, замість -window Вдрукувати -full screen.
3
Запустіть гру і вивчіть налаштування. Багато ігри мають вбудовану функцію переходу у віконний режим. Все, що вам потрібно зробити, це знайти відповідний рядок в налаштуваннях і поставити галочку. Перехід в повноекранний режим, здійснюється в цьому ж рядку видаленням галочки.
4
Зверніться до допомоги різних інтернет-ресурсів, якщо вам ніяк не вдається відкрити комп'ютерну гру у віконному режимі. Як правило, на сайті розробника, ввівши в рядок пошуку «відкрити у вікні», можна знайти відомості про переведення іграшки у віконний режим. Якщо гра дуже стара, і фірма-розробник припинила існування або змінила назву, можна пошукати необхідну інформацію на ігрових форумах.
5
Повертайтеся до повноекранного режиму, якщо гра почала гальмувати. Як не дивно, гра, відкрита у вікні, може вимагати більше ресурсів, ніж повноекранний режим. Іноді іграшка гальмує у віконному режимі, оскільки розробник не оптимізував її під роботу у вікні.
Зверніть увагу
Не забувайте зберегти гру перед тим, як закриєте вікно. Якщо ви цього не зробите, весь ваш ігровий прогрес буде загублений.