Як зняти пароль до zip архіву. Як розшифрувати пароль на winrar.

Напевно, немає користувачів, яким не доводилося мати справу з архівами. Перевага архівів не тільки в тому, що можна стискати інформацію, але і в тому, що можна ставити паролі на них, тим самим обмеживши доступ до файлу. Але іноді через недбалість можна встановити пароль і через деякий час забути його. Також останнім часом в інтернеті поширені архівні файли з паролями. Але щоб отримати до файлу доступ, необхідно сплатити пароль.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програма ARCHPR.
Інструкція
1
У подібних ситуаціях відразу виникає питання про можливе зняття пароля архіву. Хоча просто прибрати пароль неможливо, оскільки файли всередині таких архівів є зашифрованими. Єдиний спосіб - це метод перебору. Існують програми, які дозволяють це зробити, і якщо у випадку з rar-архівом визначити пароль проблематично, так як багато залежить від його довжини і типів символів, то у випадку з zip-архівом справи йдуть інакше, і шансів успішно розкодувати пароль набагато більше.
2
Скачайте останню версію програми ARCHPR і інсталюйте на комп'ютер. Запустіть програму. У її меню натисніть «Відкрити». Далі за допомогою огляду знайдіть потрібний архів, виділіть його лівою кнопкою мишки, потім знизу у вікні натисніть «Відкрити». Тепер в основному меню програми знайдіть параметр «Тип атаки». Клацніть по стрілочки під цим параметром і виберіть «Гарантована розшифровка WinZip». Після цього в меню програми натисніть «Старт». Тепер багато що залежить від версії архіватора, за допомогою якого створювався цей архів. Якщо для його створення використовувалися ранні версії архіватора, то шанси на розшифровку більш високі, якщо нові версії, то шанси на вдалий результат падають.
3
Якщо попередній спосіб вам не допоміг, в параметрі «Тип атаки» виберіть «Перебір». Потім перейдіть у вкладку «Довжина». У ситуації з zip-архівом встановіть довжину від одного до десяти символів. Звичайно, якщо вам відома точна кількість символів, наприклад, якщо ви раскодіруете свій особистий архів і пароль просто забули, то вам потрібно просто в мінімальному і максимальному стовпці поставити однакове значення. Тепер натисніть «Старт». Почнеться процес пошуку пароля. Будьте готові до довгого очікування його закінчення (процедура може затягнутися на більш ніж десять годин). Після завершення операції з'явиться звіт. Якщо все пройде вдало, пароль буде там.
Розшифрувати файл можна за допомогою внутрішніх програм Windows ХР тільки в тому випадку, якщо розділи відформатовані у форматі NTFS, а файл и не є системними або стислими. Вся процедура зводиться до зняття прапорця в полі «Шифрувати вміст для захисту даних», яке є одним з елементів, що відбивають властивості файл ів. Увійти в нього можна через Провідник.
Вам знадобиться
  • Внутрішні ресурси системи шифрування Windows ХР, провідник
Інструкція
1
Увійдіть в провідник Windows. Для цього натисніть «Пуск», перейдіть по ланцюжку вкладок «Усі програми», «Стандартні», «Провідник». Інший варіант - використовувати праву кнопку миші, курсор якої знаходиться на кнопці «Пуск». Далі натисніть знову праву кнопку миші, курсор якої наведений на потрібний файл . Відкрийте контекстне меню. Виберіть команду «Властивості» з представленого списку опцій.
2
Увійдіть у вкладку «Загальні», виберіть пункт «Додаткові». Зніміть прапорець у полі «Шифрувати вміст для захисту даних».
Зверніть увагу
Ця процедура підходить лише для Windows XP і працює тільки з розділами, відформатовані за NTFS. У такому випадку підключаються внутрішні ресурси системи шифрування.
Корисна порада
Шифруванню, а значить, дешифрованию не стискаються або системні файли. Щоб справити подібну процедуру необхідно спочатку стислі файли відновити в нормальному форматі. Якщо зашифрована ціла папка, то все згодом додані до неї файли також виявляються зашифрованими. У цьому випадку розкодування файлу являє собою зняття пароля з усією папки. Шифрування і дешифрування необхідно проводити під одним обліковим записом Адміністратора.