Як емігрувати в Італію.

Якщо ви вирішили переїхати до Італії, ознайомтеся з умовами еміграції. Легалізуватися в країні можна кількома способами. Виберіть найбільш оптимальний для себе варіант і почніть готуватися до від'їзду.
Вам знадобиться
  • - вивчити імміграційні закони;
  • - вибрати оптимальний спосіб отримання виду на проживання;
  • - приїхати до Італії;
  • - отримати вид на проживання.
Інструкція
1
Згідно із законодавством країни, є кілька легальних способів отримання посвідки на проживання в Італії, які дають можливість постійно проживати в країні і працювати. Це індивідуальна трудова діяльність, що включає відкриття компанії або приватне підприємництво (lavoro autonomo), робота по найму (lavoro subordinato), навчання (studio) чи возз'єднання сім'ї (ricongiungimento familiare). Крім того, законодавство передбачає ще один спосіб отримання виду на проживання для заможних людей без ведення трудової діяльності. Це обране місце проживання (residenza elettiva).
2
Майте на увазі, що Італія пред'являє рівні вимоги для ведення бізнесу, як своїм громадянам, так і іноземцям. Головне, не порушувати законодавство країни, норми міжнародного права і не займатися забороненими видами діяльності. Якщо ви вирішили організувати власну справу в Італії, отримаєте візу і підготуйте необхідні документи для ведення бізнесу. Відкрийте рахунок в італійському банку і зареєструйте товариство з обмеженою відповідальністю, закрите акціонерне товариство і т.д. Внесіть необхідну суму в статутний капітал. Залежно від роду діяльності вона варіюється від 10 000 євро. Орендуйте або придбайте житло. Після цього процедура отримання ПМЖ не займе у вас більше 6 місяців.
3
Якщо ви будете займатися дрібним бізнесом, зареєструйте індивідуальну трудову діяльність. Відкрийте рахунок у банку, вирішите питання житла і займіться отриманням ПМЖ.
4
Якщо вас не приваблює власний бізнес, влаштуйтеся на роботу за наймом. Законодавство Італії дозволяє іммігрантам працювати і вітає в'їзд освічених людей, здатних вести трудову діяльність і платити податки. На певних умов країна приваблює і некваліфіковану робочу силу.
5
Поступите до навчального закладу і отримаєте дозвіл на перебування в країні. У вас буде можливість поєднувати навчання з роботою, проте працювати ви зможете не більше 20 годин на тиждень. Продовжіть дозвіл і отримаєте вид на проживання.
6
Якщо ви є дружиною (чоловіком) громадянина (громадянки) Італії, ви отримаєте вид на проживання. Крім того, іноземний громадянин, який має посвідку на проживання, житло і дохід, має право перевезти з собою дружину (чоловіка), неповнолітніх дітей та батьків на утриманні.
7
Пам'ятайте, що володіння нерухомістю в Італії не є підставою для отримання посвідки на проживання, проте є показником фінансової стабільності. Віза обраного місця проживання видається законослухняним громадянам, які не мали проблем із законом, які можуть представити документи на нерухомість, виписку з банку про наявність грошових коштів, підтвердити дохід, вдвічі перевищує мінімальний рівень в 9000 євро, наявність медичного страхового поліса та інші необхідні документи. Підготуйте всі папери і протягом 8 днів після в'їзду в країну подайте запит на отримання виду на проживання.
Зверніть увагу
При оформленні імміграції вам не потрібно буде здавати іспит на знання італійської мови. Італійське законодавство не забороняє мати подвійне громадянство.