Як продзвонити котушку запалювання.

Котушка запалювання є що підвищує трансформатором. Вона змінює низька напруга електричної мережі автомобіля на високе. Ознаками несправної котушки запалювання зазвичай є не робочий стан всіх свічок. Продзвонити котушку запалювання дуже просто. Вам знадобиться тільки омметр або мультиметр.
Вам знадобиться
  • Ключ для зняття котушки, омметр або мультиметр.
Інструкція
1
Відкрийте капот і знайдіть розташування котушки запалювання. Від'єднайте від неї високовольтний провід. Він зазвичай підходить до центрального контакту. Від'єднайте дроти плюс (+) і мінус (-) від котушки. Зніміть котушку з корпусу автомобіля.
2
Далі перевірте опір вторинної обмотки. Для цього підключіть омметр до мінусової клеми (-) та високовольтної. Опір між ними повинна бути в межах 4,5 кОм - 6,5кОм.
3
Наступним кроком буде перевірка котушки на ізоляцію або «масу». Підключіть один контакт омметра до корпусу котушки запалювання, а другий по черзі до кожного з контактів: плюс, мінус і високовольтний. Опір між кожним з контактів і корпусом котушки повинно бути не менше 50 мОм.
Зверніть увагу
Перед тим як прозвонівать котушку запалювання, її слід оглянути візуально. Якщо на кришці котушки є сколи, оплавлені, роздутості, швидше за все, вона несправна, і її можна сміливо міняти на новую.Во всіх випадках вимірювань якщо опір відрізняється від зазначених значень, то це означає, що котушка запалення не справна і її доведеться міняти. У моторів, де на кожну свічку доводиться своя котушка запалювання, значенняопорів можуть бути іншими. В цьому випадку краще взяти книгу з влаштування та обслуговування автомобіля і дізнатися робочі значення опорів котушки запалювання.