Як зварити дріт.

На думку фахівців, з'єднання проводів методом зварювання найбільш ефективно і технологічно. Особливо це актуально для проводів великого перерізу, які неможливо поєднати між собою іншими відомими методами - скруткою або спайкою.
Інструкція
1
Для з'єднання дроту або проводів використовуйте один з трьох видів зварювання - контактна, газова або термитная, а її висока якість вам гарантує застосування флюсів - спеціальних речовин, що видаляють окисли з робочої поверхні і подальшої обробки з'єднання.
2
Так щоб з'єднати алюмінієві дроти перетином від 2.5 до 10 мм 2 , спочатку звільніть їх від ізоляції приблизно на 35-30 мм , зачистите їх до блиску, скрутіть і покрийте шаром флюсу на ділянці 5-6 мм від кінця скрутки.
3
Скручування зафіксуйте в вертикальному положенні за допомогою затиску і до її кінців притисніть вугільний електрод. Під дією напруги від зварювального апарату величиною 9-12В дроти на кінці скрутки розплавляються і утворюють зварної кульку. При зварюванні алюмінієвого та мідного проводів ви повинні врахувати, що температура плавлення міді майже в два рази вище.
4
Перед початком зварювання навколо мідної жили зачистите ділянку 50-60 мм і скрутіть її з алюмінієвим дротом, зачищеним на 25-30 мм. В процесі зварювання спочатку оплавітся мідний, а потім і алюмінієвий стержень. Зварку можете вважати закінченою з утворенням характерного металевої кульки. Газове зварювання проводів відрізняється від контактної лише джерелом нагрівання і конструкцією охолоджувачів.
5
Термітна зварювання сприяє утворенню цельнометаллического з'єднання проводів. Вона здійснюється за допомогою термітних патронів, що представляють собою спресовану суміш - муфель, всередині якої знаходиться кокіль - сталева трубка з суцільною або поздовжньої щілиною.
6
Для зварювання кінці з'єднуються проводів, зачищені на 30-35 мм, вставте в термітний патрон і підпаліть його термитной сірником. При горінні муфеля створюється температура від 3500 до 4000 градусів, що приводить до розплавлення металу і зварюванні проводів.
Корисна порада
Не забудьте під час зварювання про заходи безпеки. На підлогу покладете лист азбесту, оргалита або фанери, а якщо зварюванням проводів ви раніше не займалися, то нову для вас технологію краще освоювати на обрізках проводів або дроту.