Як відправити своє фото на мобільний телефон. Як переслати картинку на телефон в іншому місті.

За допомогою мобільного телефону можна відправляти картинки з одного стільникового на інший. Це зручно, адже ви можете передати незабутні моменти свого життя рідним, які проживають далеко або перебувають на відпочинку в іншій країні. Або можна відіслати фото другу із зображенням того, де ви відпочиваєте.
Інструкція
1
Перевірте ваш телефон на підключення до інтернету. У сучасних моделях мобільників настройка з передачі мультимедійних повідомлень вже повинна бути здійснена за замовчуванням. Додаткова настройка вже не потрібно. Якщо інтернет не підключений до стільникового, ви можете піти в салон зв'язку або зателефонувати в інформаційну службу мережі, де вас проконсультують фахівці. Там і дадуть рекомендації по підключенню.
2
Спробуйте відправити ММS c фото на інший мобільний телефон. Для цього в меню стільникового знайдіть «Повідомлення». Натисніть «ММS-повідомлення», далі «Створити». Додайте фото, яке необхідно відправити, його можна знайти в «Огляді». Виберіть потрібну фотографію. Вона відразу ж з'явиться на екрані. Потрібно вказати номер необхідного абонента для відправки, який ви знайдете в списку контактів. Тисніть «Готово», і повідомлення відправляється. Але є й інший варіант передачі картинок і фотографій.
3
Відшукайте потрібне зображення. Далі відкривайте «Функції», потім «Передати». Виберете спосіб передачі «У сполученні». Цю картинку ви побачите у вікні повідомлення. Потім знаходите адресата у списку контактів і вказуєте його номер телефону. Залишилося відправити повідомлення.
4
Передайте фотографію на інший мобільник за допомогою Bluetooth. Це пристрій часто вбудовується в телефон. Виберіть фотку, натисніть «Функції», далі клавішу «Передати». У підменю знайдіть Bluetooth. Якщо знайдено інший пристрій при пошуку, то можна починати передачу зображення. Але запам'ятайте, інший стільниковий буде знайдений, якщо відстань від телефону-приймача не перевищуватиме 10 м.
Корисна порада
Пам'ятайте, що ММS-повідомлення є платними, тому дізнайтеся тариф на сайті вашого оператора.Еслі при відправці ММS-повідомлення відбуваються якісь проблеми, то можливо, дана послуга не має підключення. Її можна налаштувати самостійно. Зателефонуйте в інформаційну службу, і вам будуть відправлені відповідні налаштування. Необхідно їх зберегти.