Як лікуватися маслом чайного дерева.

Багато хто думає, що олія чайного дерева добувають з листя того рослини, яке використовують для приготування напою. Насправді чайне дерево не має ніякого відношення ні до зеленого, ні до чорного чаю. Воно росте на території Австралії і відомо завдяки своїм антисептичним властивостям.
Інструкція
1
Врахуйте, що вживання олії чайного дерева іноді може викликати подразнення шкіри. Тому, перш ніж застосовувати його, нанесіть краплю на ліктьовий згин і простежте, чи не з'явиться почервоніння.
2
Для швидкого загоєння дрібних ран і подряпин капніть на постраждалу ділянку шкіри всього одну краплю олії чайного дерева.
3
Ножна ванночка з додаванням кількох крапель олії допоможе швидко позбутися мозолів.
4
Якщо у вас проблемна шкіра, на якій часто з'являється висип, розведіть в половині склянки теплої води 10-12 крапель олії чайного дерева. Протирайте шкіру чистим ватяним тампоном, змоченим в розчині.
5
Для того щоб очистити пори і надати обличчю свіжий вигляд, зробіть парову ванночку. Для цього наповніть невелику ємність окропом і додайте, буквально, п'ять крапель олії. Накривши голову теплою тканиною, дихайте парою протягом 10 хвилин.
6
Розчиніть 30 крапель олії чайного дерева в 50 мл спирту і додайте 50 мл дистильованої води. Втирайте перед сном у волосся, попередньо ретельно збовтуючи флакончик. Це зміцнить ваше волосся і зробить їх красивими і блискучими.
7
Нанесіть кілька крапель олії на ваш шийну хустку. Це допоможе вам зберігати спокій і зробить благотворний вплив на нервову систему.
8
При бронхіті розітріть груди, використовуючи 5 - 10 крапель олії. Після цього розтертий ділянку прогрійте грілкою.
9
5 крапель олії чайного дерева змішайте з невеликою кількістю оливкової олії. Використовуйте при массировании. Такий масаж добре знімає болі в м'язах.
10
Масло допомагає позбутися оперізувального лишаю. Візьміть масло чайного дерева і оливкове в пропорції 1: 10, трохи підігрійте суміш, і 2 - 3 рази на день намастіть уражені ділянки.
11
Застосування олії чайного дерева протипоказано при вагітності і маленьким дітям. Зберігати масло необхідно в темному і прохолодному місці. Використовується тільки зовнішньо. Для вживання всередину необхідна консультація лікаря.