Як прибрати цвіль в квартирі.

Досить частою проблемою в квартирах є цвіль, від якої не так просто позбутися. Поява грибка сприяє руйнуванню не тільки внутрішнього оздоблення квартири, але і появи неприємного запаху. Цвіль є ознакою поганої гідроізоляції житлового приміщення, і позбутися її можна, тільки викоренивши проблему.
Вам знадобиться
  • -воздухоосушітель;
  • -хлорістий порошок кальцію;
  • -матеріали та інструменти для гідроізоляції підлоги і стін;
  • -Монтажні піна;
  • -рідку скло;
  • цементна суміш.
Інструкція
1
Для початку визначте причину виникнення цвілі. Це можуть бути як підтоплює підвал, так і не працююча вентиляційна шахта. Обов'язково перевірте стояк - труби повинні бути добре заізольовані, в іншому випадку на них можуть утворюватися краплі води. Зверніть свою увагу на стики стін, якщо шви погано закладені, то обов'язково з'явиться цвіль.
2
Найшвидшим і найбільш ефективним способом позбутися від цвілі в квартирі буде обробка стін водним репелентом силікону або стеарата алюмінію. Для виконання цієї процедури спочатку просвердлите в стіні серії отворів. Потім за допомогою нагнітального насоса вприскування в отвори гідроізоляційний розчин. Суцільні стіни з товщиною до 225 мм свердлите тільки з одного боку, якщо ж вони товщі 225 мм або пустотні, то отвори необхідно робити з двох сторін.
3
Зробіть гідроізоляцію підлоги, зацементують низ стояка. Також варто утеплити стіни, кути можна обробити за допомогою монтажної піни. Виконайте якісну підгонку та утеплення вікон, адже проникнення холодного повітря - причина появи конденсату і запаху вогкості. Проведіть гідроізоляцію та у ванній кімнаті за допомогою рідкого скла, адже більшість вологи знаходиться саме там.
Корисна порада
Перш ніж приступити до ремонту квартири, звернися до ЖЕКу, вони повинні встановити причину появи вогкості і цвілі в квартирі і провести експертизу.