Як видалити програму з жорсткого диска.

Однією з причин виникнення збоїв в комп'ютері є наслідок неправильного видалення програм з жорсткого диска. Існує кілька нескладних процедур, дотримуючись яких можна уникнути небажаних наслідків.
Інструкція
1
Не знімайте додатки методом перенесення папки з диска в корзину. Такий метод видалення прийнятний тільки в тому випадку, якщо ви встановлювали цю програму таким же способом - копіюванням папки з програмою на жорсткий диск.
2
Якщо ви встановлювали додаток за допомогою спеціальної програми установки (інсталятора), то і видаляйте його за допомогою особливої програми видалення - дєїнсталлятора. Знаходиться вона в тій же самій папці, що й сам додаток. Знайдіть у папці файл «uninstall.exe» або «uninst.exe» і запустіть його. Почнеться процес видалення. Дотримуйтесь покроково інструкції, і програма сама все зробить за вас.
3
Інший спосіб запуску програми-дєїнсталлятора - через меню "Пуск": "Всі програми - Назва видаляється додатки - Uninstall".
4
Іноді трапляються такі додатки, які не мають у своєму складі програми-дєїнсталлятора. У цьому випадку скористайтеся стандартною програмою установки і видалення зі складу самої операційної системи Windows. Відкрийте її через меню "Пуск - Панель управління - Установка і видалення програм".
5
У вікні, виберіть зі списку програм необхідну і натисніть кнопочку Видалити. Підтвердіть, що дійсно хочете видалити обрану програму і запустіть процес деінсталяції. Далі знову прямуєте інструкції.
6
Якщо з якихось невідомих для вас причин ви не можете видалити ту чи іншу програму, скористайтеся спеціальними дєїнсталлятора. Вони ефективно видаляють не тільки самі додатки, але і так звані «хвости» в реєстрі. Правда у цих програм є ряд недоліків. Вони вимагають особливих знань і навичок у їх використанні, найчастіше інтерфейс англійською мовою, займають багато місця, неправильне поводження з ними може не звільнити, а навпаки засмітити жорсткий диск.