Як малювати анимешки.

Одним з популярних видів комп'ютерної графіки сьогодні є GIF-анімація, яка заснована на стандарті комп'ютерної графіки, що застосовується в інтернеті. Чи можна самостійно навчитися малювати анимешки?
Інструкція
1
GIF-анімація особливо популярна при створенні сайтів. Зараз майже жоден банер не обходиться без анімації. Для створення GIF-анімації застосовуються спеціальні програми. Одна з них - Active GIF Creator. Це особлива програма для створення анімацій в форматі GIF.
2
Спочатку ознайомтеся з вікном програми. Воно складається з різних панелей: панелі меню, панелі інструментів. А також є зона розміщення образів. У панелі інструментів є широкі можливості налаштувань. Підберіть зручну для себе конфігурацію. Врахуйте, що зона розміщення образів і панель атрибутів налаштувань не піддаються. На панелі атрибутів є три закладки: "глобальні", "образ" і "коментар". Тут ви вибираєте логічний розмір екрану, а також число циклів в анімації, настройки для кожного окремо образу анімації, а ще робите введення коментаря до файлу.
3
В зоні розміщення на галереї фреймів застосовуйте через контекстне меню (правою кнопкою миші) до будь-якого з образів команди: "змінити атрибути", "додати коментар", "видалити", "перемістити", "додати ефекти" та інші .
4
Для початку, при створенні нескладних образів використовуйте простий графічний редактор. Далі, з набуттям досвіду, для складних образів скористайтеся зовнішнім редактором. Вибір окремого редактора здійснюйте в налаштуваннях програми.
5
Кнопкою F9 викликайте спеціальне вікно для створення ефектів, які будете впроваджувати в образ. Створіть потрібну кількість копій, застосуйте до них ті чи інші ефекти з різними параметрами і все - анімація готова. Поекспериментуйте з колекціями образів, прикладеними в програмі. Додайте один з них в новий файл, розмножте його і поупражняйтесь з ефектами. Це в майбутньому дозволить вам економити час з власними роботами, ви навчитеся швидко застосовувати той чи інший ефект. Створіть свою колекцію і використовуйте її в майбутньому.
6
Щоб ввести текст, задайте його розмір і колір. Використовуйте символьні шрифти, так можна створювати кнопки з малюнками, при цьому сенс зрозумілий і без тексту, немов на ілюстрації. Цю кнопку можете експортувати в HTML-редактор.
Корисна порада
Програма Active GIF Creator - повнофункціональна і нескладна. Нею можуть користуватися як професіонали, так і початківці веб-дизайнери. Її сервіс та інструменти зручні в роботі і прості і зрозумілі.