Як побудувати гістограму в Ексель. Як працювати в екселя.

Гистограмма - це графік, дані в якому відображаються у вигляді стовпців. Висота стовпців залежить від кількості даних, а інтервал між ними - від проміжку часу, протягом якого ці дані збиралися.
Інструкція
1
Створіть таблицю і занесіть в неї дані, на основі яких ви будете будувати гістограму.
2
Виділяйте довільно вибрану комірку з цієї таблиці. В меню «Вставка» вибирайте опцію «Діаграма» або натисніть на іконку «Майстер діаграм» на панелі інструментів. Щоб створити гістограму з установками за замовчуванням, після виділення комірки натисніть F11. Гістограма буде створена на окремому аркуші.
3
Вибирайте зі списку тип «Гістограма». В розділі «Вид» вкажіть її підтип. У нижньому вікні відображається підказка-опис, яка допоможе вам зробити вибір. Натисніть на кнопку «Результат», щоб побачити, як виглядатиме гістограма на основі ваших даних. Перейдіть у вкладку «Нестандартні», якщо хочете створити призначену для користувача гистограмму - наприклад, в комбінації з графіком або з областями. Для продовження побудови натисніть «Далі».
4
У наступному вікні ви повинні вказати діапазон даних для побудови гістограми. Стандартною вся таблиця. Виділяйте ті осередки, вміст яких має відображатися в гистограмме. В поле «Діапазон» діалогового вікна вкажіть потрібні значення. За допомогою перемикача «Ряди в» визначте, який параметр буде вказаний по осі абсцис - стовпчики чи рядки. Натисніть «Далі» для продовження.
5
У вікні «Параметри діаграми» на вкладці «Заголовки» вкажіть назву своєї гістограми і осей, якщо вважаєте за потрібне. Переходячи по вкладках, ви можете оформити малюнок відповідно до роботою, яку він повинен ілюструвати. У вікні перегляду відображаються всі зміни, які ви вносите. Щоб продовжити роботу, натисніть «Далі».
6
В останньому кроці вкажіть редактору Excel, де ви припускаєте розмістити гистограмму - впровадити її в робочий лист або розмістити на окремому аркуші. Встановіть перемикач в потрібне значення і натисніть «Готово» для завершення роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qehxDrUqcgc
Уявіть, що перед вами постало завдання проведення соціологічного дослідження. Воно в себе включає обробку великого масиву даних. Але крім цього потрібно їх наочно уявити, щоб людині, не знайомій з зачепленої темою, стало зрозуміло, про що йде мова. Як же побудувати гистограмму ?
Інструкція
1
Накреслите гистограмму , використовуючи комп'ютерні програми. В гистограмме найважливішими елементами є ознака і його розподіл. Ознака - явище, яке ви вивчаєте у своєму дослідженні. Його розподіл - сукупність відповідей, балів.
2
Побудуйте двомірну координатну площину. По осі Х розмістіть відповіді і бали, по осі У - частоту їх зустрічальності. Позначте результати на графіку таким чином, щоб в результаті у вас вийшли вертикальні стовпці, число яких збігається з числом відзначених ознак. Їх висота повинна збігатися з частотою їх народження. Щоб інформація сприймалася краще, розфарбуйте стовпці в різні кольори. Кольори підбирайте таким чином, щоб вони не «різали» очей.
3
Відкрийте додаток Microsoft Word. На панелі інструментів знайдіть пункт «Вставка», клікніть по ньому лівою кнопкою миші і знайдіть пункт «Ілюстрації». В ілюстраціях відшукайте «Діаграми». Перед вами з'явиться вікно з всілякими варіантами графіків. В ньому виберіть гістограми.
4
Натисніть кнопку ОК. Часто на панель інструментів винесено значок побудови діаграм. Клікніть на нього і зробіть те ж саме. З'явиться вікно з таблицею даних. Щоб намалювати гистограмму , внесіть в ці стовпці всю необхідну інформацію. Натисніть кнопку ОК. На аркуші з'явиться гістограма. Щоб скорегувати її, двічі клікніть по ній лівою кнопкою миші. Таким чином ви можете перейменувати стовпці і координатні осі.
5
Відкрийте додаток Microsoft Excel. Гістограму побудувати в ньому набагато легше і зручніше, ніж в Word, бо легше коригувати інтервал охоплених значень. У порожні клітинки введіть дані, відповідні координатам точок. Потім зробіть все те ж саме, що ви робили в додатку Microsoft Word. У рядку «діапазон» вкажіть його вручну або виділіть заповнені осередки.