Як перевірити герметичність клапанів. перевірка клапанів на герметичність.

Двигун починає грітися, «не тягне». Причиною виникнення подібного може бути знос поршневої системи, порушення роботи системи запалювання або газорозподільного механізму. А саме - втрата герметичності одного або декількох клапанів.
Інструкція
1
Насамперед, потрібно переконатися в тому, що в цій біді винен саме газорозподільний механізм. Для цього зніміть клапани з головки циліндрів. Перед зняттям зробіть їх маркування, т.к. після огляду і ремонту кожен з них повинен повернутися на своє місце.
2
Ретельно очистіть сідло клапана і поверхня головки навколо нього, а також робочу поверхню клапана. Уважно огляньте очищені поверхні. У випадку, якщо ви знайдете хоча б одну з нижчеперелічених несправностей, відновлення неможливе, і ці деталі доведеться замінити: • тріщини, виколи в сідлі; • дефекти на робочій поверхні клапана, прогари; • знос деталей понад допустимі норми.
3
Після того як браковані деталі замінені, проведіть притирання клапанів і сідел з подальшою перевіркою їх герметичності (при закритому клапані не повинні проходити відпрацьовані гази). Порядок притирання наступний: під клапан встановіть м'яку пружину з таким розрахунком, щоб між сідлом і тарілкою залишався зазор. При натисканні на тарілку клапана до його зіткнення з сідлом він повинен легко забиратися.
4
На сідло нанесіть тонкий шар полірувальної пасти і повертайте клапан вліво/вправо на 180 градусів. При цьому наприкінці повороту клапан підводиться за рахунок пружини, а повертати його потрібно «ляпасом», притискаючи до сідла. Таким чином проводите притирання робочих поверхонь. У домашніх умовах це краще робити за допомогою коловороту, на крайню частину якого надіта гумова присоска.
5
Контролюйте процес притирання візуально. Після того як на робочій поверхні клапана утворився матовий ободок шириною більше 1,5 мм, шліфування можна вважати закінченою. Встановіть клапан на місце. Якість виконаної роботи перевірте старим випробуваним методом: залийте під клапан гас і протягом 5 хвилин дивіться, чи не проходить він через клапан. Якщо протікання немає, то робота зроблена якісно і додаткових зусиль від вас не потрібно. Якщо ж гас протікає, то операцію з притиранням клапана необхідно повторити.
Корисна порада
Для того щоб у процесі притирання не відбувається знос направляючої втулки, змастіть її моторним маслом.
Від правильної роботи газорозподільного механізму автомобіля залежить його комфортність експлуатації. Одна з ключових роль у цьому процесі відводиться впускних і випускних клапанів. Вони повинні щільно прилягати до своїх сідел на голівці блоку циліндрів, щоб в камері згоряння створювалося відповідний тиск.
Вам знадобиться
  • - набір плоских щупів;
  • - гас;
  • - спеціальний шаблон або широка слюсарна лінійка;
  • - притиральні паста;
  • - пристосування для притирання клапанів.
Інструкція
1
Перевірте герметичність сполучення клапана і його сідла на голівці блоку циліндрів (ГБЦ). Для цього зніміть її. Очистіть ГБЦ і корпус підшипників від нагару і бруду і нагару, отмойте її від масляних відкладень, видаліть металевою щіткою зі стінок камер згоряння відкладення.
2
Огляньте уважно головку блоку циліндрів і корпус підшипників. Вони повинні бути цілими, без тріщин. Огляньте робочі поверхні опор розподільного вала, корпуса підшипників і стінки посадочних отворів гидротолкателей, задираки і сліди наволакивания металу не допускаються. Сідла і направляючі клапанів повинні щільно сидіти в тілі ГБЦ. Їх зміщення при роботі ГРМ не припустимо. Сідла і клапана не повинні мати слідів прогорання і тріщин.
3
Перевірте площинність ГБЦ спеціальним шаблоном. Якщо його немає, то можна перевірити її за допомогою широкої слюсарної лінійки. Для цього прикладіть її ребром по діагоналі до нижньої прівалочной площині головки блоку. Переконайтеся у відсутності зазору між нею і ребром лінійки. Він може спостерігатися як по краях, так і в середній частині площині. Заміряйте зазор по обох діагоналях плоскими щупами. Максимально допустиме значення - 0,1 мм. Якщо розмір більше допустимого, то слід профрезеровать привалочную площину або замініть її.
4
Перевірте герметичність головки блоку циліндрів. Для цього заглушите на її торцевої поверхні вікно подачі охолоджуючої рідини до термостата. Переверніть головку і заповніть гасом її внутрішню сорочку охолодження гасом.
5
Переконайтеся у відсутності витоку гасу з ГБЦ. Якщо вона виявлена, а також коли на прівалочной поверхні є раковини, то можна або відремонтувати головку блоку, скориставшись холодної зварюванням, або замінити її.
6
Перевірте герметичність клапанів головки блоку циліндрів. Для цього покладіть її на горизонтальну поверхню прівалочной площиною вгору. Заповніть камери згоряння головки блоку циліндрів гасом і зачекайте кілька хвилин. Зниження рівня означатиме негерметичність одного або обох клапанів.
7
Усунете негерметичність клапанів їх притиранням до сідла, якщо на ньому і тарілці клапана немає тріщин і механічних пошкоджень. Для цього зніміть Маслос'емниє ковпачок з клапана. Витягніть клапан з направляючої втулки. Нанесіть на робочу його частина притирочную пасту, зазвичай застосовують «Діамантову». Встановіть клапан в ГБЦ і закріпіть на його стержні пристосування для притирання.
8
Натисніть на клапан до сідла, поверніть його з боку в бік. Приблизно після 10-15 рухів розгорніть його на 90 ° і продовжите процес. Притирання проводите до утворення рівномірної поверхні на сідлі і тарілці клапана. Видаліть залишки притирочное пасти з обох елементів. Встановіть клапан на місце у зворотному порядку. Замініть маслос'емниє ковпачки.