Як встановити моноблок.

Холодильная моноблочна низькотемпературна машина POLAIR застосовується для створення холоду, а також підтримання температурного режиму в холодильній камері. При її установці необхідно дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Моноблок POLAIR складається з компресора із захисною апаратурою, конденсатора, змійовика для випаровування конденсату, випарника, фільтра-осушувача, отделителя рідини, щитка керування та реле тиску. Регулювання температури повітря проводиться за допомогою електронного регулятора температури.
2
Для установки моноблока використовуйте камеру, товщина панелей якої не більше 10 см. Підлога повинна бути ідеально вирівняти в горизонтальній поверхні. Працює моноблок при температурі повітря від 10 до 45 градусів Цельсія, відносної вологості - 80-45%. Температура, яку створює моноблок, може бути від мінус 15-и до мінус 30-и градусів. У машині є автоматична система відтавання снігової шуби за допомогою електричних нагрівальних елементів.
3
Встановлюйте холодильну машину на камері в сухому приміщенні, на відстані не менше 10 см від стіни і 60 см від стелі кімнати. Ширину для проходу до машини залиште не менше 70 см.
4
Не допускайте поблизу машини установки опалювальних приладів. Вони повинні знаходитися не ближче ніж півтора метра від неї.
5
Перед установкою холодильного моноблока виріжте отвір в стіновий панелі. Не встановлюйте машину на стінці, яка протилежна двері.
6
Потім приклейте поліуретановий ущільнювач по всьому периметру тампона. Попередньо звільніть стрічку від захищає її плівки.
7
За периметрах тампона і готового отвору нанесіть герметик. Встановіть моноблок в вирізаний і підготовлений проріз. Встановіть стельову панель камери і закріпіть її.
8
Після цього закріпіть кронштейни навіски холодильної камери двома гвинтами: верхній - на стельової панелі, нижній гвинт-на стінці панелі камери. Акуратно вверніть трубку зливу води.
9
Підключіть дроти пенов для компенсаційного клапана, а також для обігріву двері на контакти моноблока.
10
Встановіть світильник для освітлення всередині охолоджуваного об'єму.
Корисна порада
Майте на увазі, що пуско-налагоджувальні роботи та роботи з технічного обслуговування моноблока мають право проводити спеціальні фірмові центри по Техсервіс обладнання та підприємства, які здійснюють сервісне обслуговування обладнання за дорученням виробника.
Сьогодні стільниковий телефон став незамінним пристроєм практично для кожної людини. На сучасному ринку представлена величезна кількість різноманітних моделей мобільних телефон ов, починаючи з елементарних пристроїв (наприклад, для вашої бабусі) і закінчуючи моделями з нескінченною кількістю можливостей. До вибору мобільного телефон а необхідно підходити з максимальною увагою, адже далеко не кожна людина може дозволити собі часто міняти мобільні телефон и. Отже, щоб зробити правильну покупку, ви повинні знати такі характеристики.
Інструкція
1
Форм-фактор.На даний час найбільш популярні дизайни стільникових телефон ов наступні: стандартний моноблок, «розкладачка» і слайдер. • Моноблок - самий звичний вид телефон ів, він має один екран і клавіатуру. Якщо ви вибираєте таку модель, то не варто гнатися за мінімальним розміром телефон а, так як вам доведеться постійно прикладати телефон до вуха, щоб розчути співрозмовника, або до рота, щоб відповісти йому. Також у таких мобільних пристроїв відсутній захист екрану, тому телефон бажано носити в чохлі. • Усі проблеми моноблока вирішені в телефон ах-розкладачках. У таких моделях мікрофон і динамік розміщені на оптимальній відстані, тому вам не доведеться розриватися між бажанням почути або відповісти співрозмовнику. Для максимальної зручності вибирайте «розкладачку», яка має зовнішній екран, на ньому ви можете побачити номер абонента. Єдиним недоліком таких моделей вважається те, що конструкція телефон а розрахована тільки на певну кількість розкриттів-закриттів. • Слайдер - це пристрій, в якому екран і клавіатура розміщені на різних частинах. У слайдері захищена тільки клавіатура, тому такі телефон и також слід зберігати в чохлі.
2
Дісплей.Качество зображення, яке ви побачите на екрані телефон а, залежить від кількох характеристик: тип, розмір і дозвіл дисплея. Основні типи дисплеїв телефон ов - це UFB, STN, TFT і OLED-екрани. Перші два використовуються на недорогих моделях, а OLED і TFT-екрани можна зустріти на телефон ах вище середнього класу. Розмір екрану слід вибирати відповідно до ваших потреб. Якщо ви збираєтеся часто дивитися відео або картинки, то варто купувати телефон з великим екраном.
3
Тип і ємність батареі.Однім з найважливіших факторів при виборі телефон а є тривалість його роботи, вона залежить від типу і ємності акумулятора. Зараз в мобільних телефон ах використовуються два типи батарей: літієво-іонні та літієво-полімерні. Телефони, оснащені літієво-іонними акумуляторами не обов'язково заряджати тільки після повної розрядки. Але літієво-полімерні батареї відрізняються великою енергоємністю і тривалістю служби.Стандартно для мобільних телефон ов зі звичайним набором функцій використовуються батареї з ємністю в 600-800 мАг, а для комунікаторів - 1000-1500 мАг.
4
Память.Еслі вам необхідний телефон з розширеними мультимедійними функціями, то слід вибирати модель з можливістю підключення зовнішніх карт пам'яті. Інакше, ви можете зіткнутися з тим, що, володіючи відмінним mp3-плеєром, ви не зможете зберігати навіть десяток різних пісень.