Як намалювати червону шапочку.

Червона шапочка - маленька добра дівчинка, яка дуже любила свою бабусю і не побоялася йти через ліс, щоб віднести бабусі пиріжки. Вона завжди носила на голові красиву шапочку червоного кольору, за що її і назвали Червоною шапочкою. Намалювати цю відважну дівчинку зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - чистий аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці;
  • - фломастери.
Інструкція
1
Для того щоб намалювати Червону шапочку, вам знадобитися папір, кольорові олівці та фломастери. Перед тим як приступити до роботи, згадайте, як виглядає Червона шапочка. Можна подивитися мультфільм або погортати книгу з ілюстраціями.
2
Виберіть зручне місце для малювання. Поверхня повинна бути рівною. Покладіть перед собою чистий аркуш паперу і розкладіть все олівці та фломастери.
3
Знайдіть центр листа - тут і буде розташовуватися ваша Червона шапочка. Для початкового малюнка вам знадобитися простий олівець. Щоб визначитися з пропорціями, проведіть вертикальну лінію. Розділіть її на 4 частини. Самий верхній відрізок лінії буде головою, інші частини тулубом і ногами.
4
Зобразіть обличчя у вигляді овалу. Спочатку вертикальними лініями намітьте розташування очей, носа, і рота. Очі намалюйте великими з довгими віями. Над ними тонкими дугами зобразите брови. Носик зробіть невеликим, у формі крапельки. Розфарбуйте особа бежевим олівцем. Фломастером зробіть блакитні очі, чорні вії і червоні губи. Рожевим олівцем нанесіть рум'яна на щоки.
5
Найголовнішим атрибутом Червоної шапочки є шапочка на голові у дівчинки, яка неодмінно повинна бути червоного кольору. Капелюх намалюйте із загорнутими бортами. З капелюшки повинні бути видно волосся, що спускаються на плечі. Намалюйте їх хвилястими лініями. Розфарбуйте волосся в золотистий колір.
6
Від овалу голови проведіть дві лінії вниз. Це буде шия. Від неї проведіть лінії в сторони, це будуть руки. Намалюйте тонку талію і від неї пишну довгу спідницю у вигляді трапеції. На спідниці намалює порадник з мереживами. Він може бути напівкруглим або прямокутним. Порадник повинен бути білого кольору. Рукава можна зобразити у вигляді ліхтариків. На грудях намалюйте невеликий виріз у вигляді галочки, і кілька маленьких гудзиків. Кофточку можна розфарбувати в блакитний або рожевий колір, а спідничку зробити червоною в тон капелюшки.
7
З-під спіднички можуть визирати дерев'яні черевички. Намалюйте їх маленькими, з округлим носиком і розфарбуйте в коричневий колір.
8
Пам'ятайте, що Червона шапочка - маленька і добра дівчинка! Постарайтеся зобразити її саме такою.