Як використовувати старий телефон.

Навіть самий надійний телефон рано чи пізно остаточно зношується або перестає влаштовувати свого власника за параметрами. Але навіть після припинення використання за прямим призначенням він може продовжувати приносити користь. Існує кілька нових способів використовувати мобільник замість відправлення його «на спокій».
Інструкція
1
Якщо у телефону є інтерфейс Bluetooth, використовуйте його в якості модему для доступу в інтернет з ноутбука. Підключіть перед цим встановлену в апарат SIM-карту до безлімітного тарифу.
2
Застосуйте апарат як камери відеоспостереження або бездротової веб-камери. Скористайтеся для цього, наприклад, відомим J2ME-додатком Mobile Webcam. Доступ в інтернет при цьому також повинен бути безлімітним.
3
Відомо, що китайські телефони, розраховані на роботу з двома SIM-картами - далеко не «чемпіони» по надійності. Краще, змінивши апарат на більш функціональний, продовжуйте носити старий з собою, але з картою другого оператора.
4
Не поспішайте міняти телефон тільки з тієї причини, що в старий швидко розряджається. Змініть в ньому тільки акумулятор, і продовжуйте ним користуватися. Апарат- «розкладачку» або «слайдер» можна знову зробити працездатним, замінивши зносився шлейф. Для цього будуть потрібні спеціальний набір викруток та близько двадцяти хвилин вільного часу.
5
Перетворіть непотрібний телефон в пеленгатор для транспортного засобу. Вимкніть в ньому всі звукові сигнали, організуйте постійну зарядку його акумулятора від бортової мережі через плату, витягнуту з зарядного пристрою для «прикурювача». Замаскуйте його під один з блоків машини, дотримуючись заходів пожежної безпеки. Не забувайте не рідше ніж раз на півроку, користуватися з встановленою в нього SIM-карти будь платною послугою, інакше її заблокують. Підключіть послугу пошуку телефону, яка є сьогодні у кожного оператора. У випадку викрадення такий прилад, можливо, допоможе вам знайти свого «залізного коня».
6
У випадку, якщо не влаштовує вас тільки з тієї причини, що в ньому немає ГЛОНАСС- або GPS-пріменіка, додайте до нього цю функцію, придбавши спеціальну навігаційну приставку. У неї немає ні кнопок (за винятком кнопки скидання), ні екрану, а інформацією з апаратом вона обмінюється по інтерфейсу Bluetooth. Не забувайте, що у приставки теж є акумулятор, який необхідно заряджати.
Якою б якісною і гарною не була річ, через деякий час вона неминуче псується і ламається. Однак просто викинути її шкода, адже вона прослужила кілька місяців або років. У такому випадку варто включити свою фантазію і подумати, що з неї можна зробити. Візьміть на озброєння кілька ідей, які вам допоможуть знайти несподіване застосування старому мобільному телефону.
Насамперед, не поспішайте робити зі старого мобільного телефону якусь унікальну річ. Можливо, у вас вийде більш-менш вигідно його продати. Для цього ви можете звернутися в магазин, що торгує б/у апаратами, або розмістити оголошення про продаж телефону в місцевій газеті/інтернете.Также ви можете використовувати свій старий мобільник для другої сім-карти або подарувати його бабусі. Їй буде нескладно навчитися ним користуватися, якщо він не оснащений великою кількістю функцій.

Що можна зробити зі старого мобільника, якщо пошкоджений його корпус

У такому випадку буде вельми до речі придумати старому мобільному телефону ексклюзивний дизайн з підручних засобів. Наприклад, можна виготовити оригінальний чохол з пачки сигарет, зв'язати або зшити і декорувати бісером. В результаті у вас вийде унікальна річ, якою не соромно похвалитися перед друзями. Крім того, можна спробувати змайструвати з старого мобільника сигналізацію для автомобіля або usb-камеру для спілкування в сеті.Не хочете докладати зайвих зусиль? У такому випадку просто зробіть собі розслабляючий самомасаж. Увімкніть на телефоні режим вібрації і насолоджуйтеся приємними відчуттями.

Що можна зробити зі старого мобільника, якщо у нього пошкоджений дисплей

Ця частина мобільного телефону ламається дуже часто. Варто апарату впасти на землю один або кілька разів, в кращому випадку з'явиться неестетична подряпина, а в гіршому - дисплей зовсім перестане що-небудь показувати. Якщо це ваша ситуація, не турбуйтеся. Зіпсований дисплей можна замінити на інший. Вартість такого ремонту у старих апаратів вартість відносно невелика. Крім того, ви можете використовувати апарат в якості незалежного мобільного пристрою для прослуховування музики, що піднімає настрій. Єдине, про що вам потрібно буде потурбуватися - це колонки. Якщо модель зовсім стара, вам знадобиться адаптер до гнізда для навушників на застарілому апараті.

Що можна зробити зі старого мобільника, якщо він зовсім не включається

Якщо старий апарат повністю вийшов з ладу і взагалі не включається, ви можете влаштувати змагання з друзями з метання мобільних телефонів. Напевно у вас є кілька приятелів, які також не знають, що можна зробити зі старого мобільника, коли в ньому нічого не працює. Так ви зможете досить весело провести час, а заодно зустрітися зі своїми друзями, з якими ви давно не бачилися. Отже, на відкритій місцевості поставте порожню коробку на деякій відстані (наприклад, в 5-7 метрів) і починайте проводити конкурс на влучність. Як варіант, ви можете посперечатися, хто з вас далі закине свій мобільник. Весело і креативно! Якщо цей варіант вам не підійшов, зробіть головоломку. Розберіть старий стільниковий телефон по частинах, а потім спробуйте зібрати його заново, коли ви не будете знати, чим ще себе занять.В тому випадку, якщо вам не хочеться розбивати або розбирати улюблену річ, почніть збирати колекцію зі старих мобільників. Можливо, через якихось 10-20 років вони вже стануть рарітетом.Напоследок ще одна ідея, яка може вам знадобитися: залишивши кришку від старого мобільного телефону, зробіть портсигар.