Як зайти в інтернет через мобільний телефон. Як зайти через браузер в інтернет з телефону.

Чи помітили ви, що під час прогулянки з коханою людиною вас іноді тягне додому тільки для того, щоб перевірити електронну пошту? Але переривати романтичний вечір зовсім не обов'язково. Достатньо вийти в інтернет з мобільного телефону.
Інструкція
1
Переконайтеся, що функція виходу в інтернет у вашому телефоні взагалі є. У наші дні вона відсутня навіть в деяких бюджетних апаратах з кольоровим екраном. Також перевірте, чи підтримує ваш мобільник роботу через GPRS/EDGE/3G точку доступу (APN), що носить ім'я, що починається зі слова internet, а не WAP. Отримати необхідну інформацію можна на спеціалізованих сайтах або з інструкції до телефону.
2
Якщо виявиться, що апарат зазначеним вище вимогам не відповідає, придбайте інший, відповідний ім. Не женіться за новинками ринку. Можливо, вам підійде і був у вжитку, але якісний і функціональний апарат.
3
Зателефонуйте в службу підтримки оператора стільникового зв'язку. Перейдіть на розмову з консультантом Назвіть модель свого апарату і попросіть вислати для нього повідомлення автоматичного конфігурації для роботи з точкою доступу, назва якої починається з internet.
4
Отримавши повідомлення автоматичної конфігурації, виберіть у меню телефону пункт, відповідний застосування налаштувань. Зробіть ці налаштування діючими за замовчуванням.
5
Дізнайтеся, чи надає ваш оператор послугу безлімітного доступу в інтернет з обмеженням швидкості після досягнення певного обсягу викачаних даних. Сьогодні практично в кожному регіоні Росії подібні послуги надаються за цінами, доступними навіть людям зі скромним достатком. При наявності такої послуги підключіть її не роздумуючи.
6
Запустивши вбудований браузер телефону, першим ділом негайно скачайте три браузера сторонніх виробників: Opera Mini, UC Browser і BOLT, а також мобільну версію Агента Mail.Ru. Надалі вбудованим браузером не користуйтеся, оскільки він незручний.
7
Якщо ви працюєте на біржах контенту, не розлучайтеся з ними і далеко від комп'ютера. Збільшивши таким чином кількість створюваних вами статей, ви тим самим окупите абонентську плату за безлімітний доступ до інтернету в перший же день.
Зверніть увагу
Не користуйтесь мобільним інтернетом за кермом.