Як вивести бліх з будинку. Як позбутися від бліх з будинку.

Блохи належать до кровоссальні комахи, що паразитує на тваринах, але якщо у домашнього вихованця вони є, то блохи можуть кусати і людини, тому що вони дуже невибагливі створення, головне, щоб була тепла кров, а кого кусати, не так вже й важливо. Так як всі види кровосисних можуть бути потенційними переносниками небезпечних захворювань та їх укуси доставляють масу проблем, з ними необхідно почати нещадну боротьбу.
Вам знадобиться
  • - препарати від бліх;
  • - флакон з розпилювачем;
  • - пижмо, полин;
  • - препарати від гризунів.
Інструкція
1
У першу чергу позбавте від бліх свого домашнього улюбленця. Для цього існує маса різноманітних препаратів, які ви можете придбати у ветеринарній аптеці або в магазині, що продає товари для тварин. Ви можете використовувати шампунь, гель, краплі. В даний час з'явилися сучасні види засобів, що дозволяють комплексно впливати на бліх, вушних кліщів і додатково знищувати гельмінтів, незмінних супутників бліх.
2
Обробивши тварин, продезінфікуйте все підстилки, килими, паласи, пол. Адже яйця бліх є по всьому будинку, і обробка тільки тварин не призведе до бажаного результату. Для впливу на паласи, килими та підлогу використовуйте аерозолі або ампули від бліх або від повзаючих комах. Перед розпиленням аерозолю винесіть домашніх тварин, птахів, щільно закрийте або приберіть акваріум. Розпорошите аерозоль по всьому будинку, стін, килимах, м'яких меблів, штор. Через 1-2 години провітріть всі кімнати і проведіть генеральне прибирання.
3
Для використання ампул розчиніть ампулу 5 мл в 5 літрах води, вимийте підлогу, налийте розчин у флакон з розпилювачем і окропити все приміщення.
4
Очистіть підвал від сміття, розкладіть по всьому підвального приміщення кошти, призначені для знищення гризунів. Якщо у вашому будинку відсутні домашні тварини, а блохи все одно з'явилися, то це означає, що у вашому підвалі оселилися колонії гризунів, які і стали розповсюджувачами бліх.
5
Розкладіть по всьому будинку і підвалу суху пижмо і полин. Блохи не переносять запах зазначених трав. У дикій природі тварини позбавляють себе від бліх тим, що лягають в зарості полину або пижма, і комахи покидають їх шерсть.
6
Можете обробити будинок скипидаром або гасом або сумішшю скипидару, гасу і мила, наведеної в рівних пропорціях. Але запах даних коштів залишиться в житло надовго, тому якщо ви не хочете щоб ваш будинок пропах неприємною сумішшю, то використовуйте більш щадні методи.
7
Крім всіх зазначених коштів ви можете скористатися послугами фахівців з приватних служб з проведення дезінсекції або викликати СЕС.
8
Щоб уникнути повторного навали бліх, надіньте на кішок і собак антиблошиний нашийник, вчасно позбавляйтеся від гризунів в підвалі. Завжди тримайте в будинку вінички з сухою пижмом і полином.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pH_CIFFu5-M
Блохи - кровоссальні комахи, які можуть доставити безліч неприємностей тваринам і їх господарям. Для того, щоб уникнути цих проблем, потрібно навчитися правильно боротися з цими паразитами!
Інструкція
1
Отже, ви виявили у свого улюбленця бліх. Перш за все необхідно відправитися в найближчу ветеринарну аптеку і придбати засоби боротьби з цими комахами. При виборі засобів обов'язково враховуйте вид тварини, її вік, а також можливість виникнення алергії.
2
Найбільш часто в боротьбі з блохами використовуються різноманітні протипаразитарні шампуні. Їх випускають для кошенят, цуценят, дорослих тварин, а також для гризунів. Дотримуючись інструкції, викуповуйте тварина таким шампунем. Слідкуйте, щоб засіб не потрапило в рот, ніс або очі вихованця.
3
Також можна придбати спеціальні розчини проти бліх та кліщів. Як правило вони випускаються у формі ампулок, які наносяться на холку. Такі засоби вбираються в верхній шар шкіри і захищають тварину від паразитів протягом декількох тижнів.
4
Хороший засіб від кровососів - протиблошині нашийник. Його можна використовувати як після застосування шампуню або розчину, так і окремо. Уважно вивчіть інструкцію - багато нашийники можна одягати тваринам тільки після шести місяців.
5
Якщо ви живете в місцевості, де немає ветаптеках, то можна скористатися і людськими ліками. Для виведення бліх відмінно підходить чемерицеву вода. Її потрібно нанести на все тіло тварини, трохи почекати, а потім ретельно змити водою.
6
При боротьбі з блохами не забудьте і про обробку будинку. У ветеринарних аптеках і господарських магазинах продаються спеціальні розчини, якими необхідно обробити підлоги та м'які меблі строго по інструкції. Також необхідно викинути підстилку тваринного і найбільш ретельно обробити ті місця, в яких ваш вихованець любить спати.
7
В якості профілактики можна покласти під підстилку тваринного сушену гіркий полин - блохи не виносять її запаху. У профілактичних цілях рекомендується регулярно мити тварин протиблошині шампунем, а також використовувати ампулки з інсектицидними розчинами і протипаразитарні ошийники. Перед застосуванням всіх вищеперелічених засобів бажано звернутися за консультацією до ветеринарного лікаря.