Як накачати м'язи швидко без хімії. Як накачати м'язи.

Накачати м'язи бажає багато початківців атлетів. Особливо хочеться зробити це без заборонених препаратів і в стислі терміни. Але є спеціальна програма, яка дозволить будь-якому домогтися бажаного результату в накачуванні м'язів.
Вам знадобиться
  • - натуральні продукти;
  • - спортивне харчування.
Інструкція
1
Запитайте у лікаря. Дізнайтеся, чи можна вам здійснювати великі навантаження на торс і внутрішні органи. Пам'ятайте про те, що швидкий набір маси пов'язаний з ризиком отримати травму або перевантажити органи травлення. Подбайте про це заздалегідь. На першому місці має стояти здоров'я, а вже потім результат у спорті. Якщо протипоказань немає, перейдіть до наступного кроку.
2
Складіть новий графік і режим дня. Забудьте про нічні гуляннях або сні до обіду. На найближчі півроку-рік підпорядкуєте своє життя прагненню набрати в залі масу. Виробіть найсуворіший графік сну, роботи та відпочинку. Не відступайте від нього ні на хвилину. Спіть не менше 8 годин, працюйте і відпочивайте приблизно по стільки ж.
3
Відмовтеся від важкої навантаження протягом дня. Неможливо накачати м'язи без стероїдів, якщо ви будете перевантажуватися розумово чи фізично. Не забувайте про те, що вам потрібно відновлюватися після тренувань і днем. Перейдіть на легшу роботу або простіше ставитеся до навчальних питань. Без цього не вийти досягти результатів.
4
Відвідуйте тренажерний зал 3 рази на тиждень. Найбільш оптимальний варіант - займатися з обтяженням тричі за 7 днів. Накачатися лише на перекладині і брусах не вийде. Для такої мети доречні тільки штанга і гантелі! Опрацьовуйте тільки спину, ноги і груди, виконуючи не більше 3-4 вправ за одне тренування. Вона повинна тривати не більше 60 хвилин.
5
Харчуйтеся якнайчастіше. Запасіться натуральними продуктами на цілий день і споживайте їх у великій кількості по 5-6 разів. Їжте через кожні 3-3,5 години. За цей час їжа встигає перетравлюватися і поставляти м'язам поживні речовини. При такому режимі буде створюватися анаболічний ефект, який підштовхне м'язи до зростання.
6
Додайте в свій раціон якісне спортивне харчування. Неможливо швидко набрати кілограми в залі, не вживаючи протеїни і гейнери. Ви не зробите це за допомогою звичайних продуктів, оскільки в них немає в достатку всього, що потрібно організму для росту. Придбайте протеїн і гейнер одного з популярних західних виробників і вживайте їх на протязі дня, до і після тренування, розмішуючи з молоком. Результат не змусить себе довго чекати, і ви наберете м'язову масу без хімії!
Зверніть увагу
Часто запитують, чи можна і як накачати тіло швидко і як накачати тіло за місяць в домашніх умовах. Також є вправи і для окремих груп м'язів, які допоможуть Вам накачати рельєфне тіло. Для накачування м'язів живота і спини існують такі вправи. Щоб накачати спину, можна лягти на живіт, підсунувши ноги під диван або іншу опору, і повільно вигинатися, піднімаючи і опускаючи верхню частину тіла.
Корисна порада
Про збільшення маси м'язів замислюються багато, але для початківців бодібілдерів питання «як накачати м'язи» є основним, адже їх метою є красиве тіло. Накачати м'язи швидко практично неможливо, це тривалий процес, який вимагає сил, завзяття та великого бажання досягти результатів. Крім того, багато новачків роблять помилку, бажаючи накачати тільки м'язи рук або грудні м'язи, не розуміючи, що впливати потрібно на всю мускулатуру.
Більшість початківців спортсменів мріють про розвиненою мускулатурі з першого дня в тренажерному залі. Чи можна добитися швидких результатів? Які методики допоможуть набрати м'язову масу?

Тренування

Для швидкого накачування м'язів потрібно розуміти сам процес утворення м'язових клітин. Спочатку необхідно «порвати» м'язову клітину. Потім потрібно надати організму білок і час для відновлення. Тоді м'язова клітина зростається, збільшуючись в розмірі в кілька раз.Но тренуваннях ви повинні забезпечити достатню кількість розірваних м'язових клітин організму. Жим лежачи, станова тяга і присед зі штангою дозволять вам швидко впливати на основні групи м'язів, зміцнюючи спину, руки, груди і ноги. Займатися в тренажерному залі потрібно рівномірно - немає сенсу робити безліч повторень на біцепс, ігноруючи ключові групи мишц.Между підходами використовуйте перерви в 10-15 хвилин. Такі тривалі інтервали дозволять відновити дихання і серцебиття. Крім того, ви зможете після невеликого відпочинку встановлювати особисті силові рекорди. Обов'язково збільшуйте навантаження - підвищуйте робочі ваги на жимі, приседе і становій тязі, число повторень у вправах на прес і «скручуваннях». Якщо ви не будете підвищувати навантаження, то «звиклий» до певної роботи організм не отримуватиме стрес, необхідний для розриву існуючих м'язових зв'язків.

Дозування білка

2 грами білка на 1 кг ваги спортсмена. Врахуйте, що сюди входить не тільки протеїн, але і весь білок, включаючи м'ясо, сир, яйце і т.д. Бажано використовувати м'ясо, відокремлене від жиру: філе яловичини, курячі грудки. Вживайте менше шинки і консервів, більше натуральних носіїв білка: риби і молочних продуктов.Также можливим носієм білка для вашої спортивної дієти можуть стати протеїнові коктейлі. Купити їх можна в спеціалізованих магазинах спортивного харчування. Але не перестарайтеся: одного-двох коктейлів в день достатньо. Понад певної межі білок попросту не зможе засвоюватися, сміттям осідаючи у вашому організмі.

Енергія вуглеводів

Енергію для тренувань дають вуглеводи. Найпоширенішими вуглеводами в раціоні обивателя є хліб, макарони та солодощі. Однак список вуглеводних продуктів ними не обмежується. Фрукти, каші, пластівці можуть розширити ваш список продуктів харчування. Побутує хибна думка, що правильне харчування вимагає від спортсмена небувалих поневірянь. Однак, для гарного настрою важливі не конкретні продукти, а скоріше різноманітність. Можна урізноманітнити свій вуглеводний раціон різними кашами (гречка, рис, манна крупа, сочевиця), фруктовими салатами. Шоколадні кульки і мюслі допоможуть солодко почати день.

«Турбота про малий»

Амінокислоти і вітаміни мають незначну масу, однак їх вплив неможливо переоцінити. Приймайте вітамінний комплекс - він допоможе збільшити засвоєння білка, стресостійкість, відновити сон і метаболізм. Амінокислоти потрібні для стійкого утворення нових клітин - адже при інтенсивних тренуваннях на організм лягає серйозне навантаження. Самі амінокислоти можна або купити в комплексі, або урізноманітнити раціон. Багато амінокислот міститься в горіхах, перепелиних яйцях, рибі і бобових.

Відновлення

Як вже говорилося, м'язи ростуть під час відпочинку. Для швидкого накачування м'язів необхідно спати 8-10 годин на добу. Крім того, потрібен хоча б день відпочинку від тренувань. Стандартна схема тренувань включає в себе три робочих дні і чотири дні відпочинку. Відновленню також сприяють походи в баню або сауну - очищаються пори, змиваються відмирають клітини шкіри. Намагайтеся зробити свій фізичний розвиток гармонійним: більше читайте, слухайте класичну музику. Фізичний розвиток, яким є робота над збільшенням м'язової маси, сприяє інтенсивним розумовим процесом. Бажано використовувати даний факт по максимуму.