Як заводити карбюраторний двигун.

Карбюраторні двигуни рідше, але все ще встановлюються на автомобілі. Основна його перевага - простота використання і обслуговування на відміну від двигунів інжекторной системи. У деяких випадках завести такий двигун може бути непросто.
Інструкція
1
Відкрийте капот. Насамперед, необхідно підкачати бензин в камеру поплавця карбюратора. Дуже важлива наявність паливного фільтра, який крім фільтрації може ще й показати момент, коли бензину в карбюраторі вже достатньо. Підкачка здійснюється вручну за допомогою бензонасоса, який знаходитися під переривачем-розподільником. З одного боку є лапка. Натискайте на неї до тих пір, поки бензин не заповнить більшу частину фільтра.
2
Сідайте в автомобіль. Якщо машина стояла довгий час при низькій температурі, має сенс підігріти електроліт акумуляторної батареї. Це можна зробити за допомогою світла фар, включивши їх на кілька секунд. Далі повністю витягніть повітряну заслінку, яка на жаргоні водіїв іменується «підсмоктування». Вичавіть зчеплення. Важіль КПП повинен стояти в нейтральному положенні.
3
Заводите автомобіль. Не крутіть стартер більше 10 секунд. Це призведе до того, що ви посадите акумулятор. Також це може спричинити за собою несправність стартера. Краще заводите машину з третьої спроби. Перші дві разогреют двигун. Під час прокрутки стартера натискайте на педаль акселератора приблизно на третину її ходу. Після того як машина заведеться, ви почуєте характерний звук високих обертів обертання колінчастого вала. У міру прогріву машини починайте закривати повітряну заслінку. Обороти почнуть падати.
4
Слідкуйте за оборотами за допомогою тахометра. Якщо ви закриєте заслінку відразу ж, то автомобіль затихне. Прогрітий автомобіль повинен тримати холостий хід в 700-800 оборотів. При цьому повітряна заслінка повинна бути повністю закрита. Одночасно з цим плавно відпускайте зчеплення.