Як пофарбувати поліровані меблі.

Зовнішній вигляд вашої полірованої меблів не викликає у вас захоплення. Вона покрилася плямами і потьмяніла. Значить, прийшов час її оновити. Фарбування - найдоступніший спосіб перетворити шафи, комоди і інші поліровані предмети інтер'єру.
Вам знадобиться
 • - фарба;
 • - наждачний папір;
 • - викрутка;
 • -; шпатель, кисть, валик
 • - склад для травлення;
 • - грунтовка;
 • - пральний порошок;
 • - засіб для обробки деревини.
Інструкція
1
Спочатку проведіть підготовчі роботи. Зніміть двері і полиці. Приберіть елементи кріплення з меблів (гачки, дверні ручки, петлі).
2
Очистіть демонтовані деталі. Для зняття фарби занурте їх до складу для травлення. Добре промийте всі деталі і просушіть. Розчином прального порошку промийте всі внутрішні і зовнішні поверхні меблів.
3
Тепер підготуйте поверхню меблів до фарбування. Зніміть старе покриття. Для цього за допомогою будівельного фена прогрійте верхній шар покриття. Починайте з невеликих ділянок.
4
Візьміть шпатель і акуратно знімайте їм старий лак. Намагайтеся не пошкодити поверхню меблів, інакше погіршиться її вигляд і додатися зайва робота.
5
Відшліфуйте поверхню за допомогою шліфувальної машинки або наждачного паперу. Для зручності наклейте її на брусок.
6
Обробляйте поверхню меблів, роблячи кругові рухи до тих пір, поки вона не стане шорсткою і матовою. Оголену структуру дерева обробіть захисними засобами - інсектицидами і фунгіцидами.
7
На старих меблів іноді можна виявити відколи й глибокі подряпини. Візьміть столярну шпаклівку і замажте всі дефекти. Місця ремонту потрібно добре зачистити.
8
Нанесіть шар грунтовки для дерева. Не забудьте заґрунтувати і відшліфувати внутрішні елементи шаф. Дочекайтеся повного висихання. Візьміть дрібнозернисту наждачний папір і відполіруйте поверхню меблів.
9
Поліровані меблі пофарбуйте алкидной фарбою. Починайте з поглиблених площин. Наносите фарбу на верхню внутрішню частину стінки, далі на боковини і дно.
10
Зовнішню поверхню меблів офарблюйте валиком. Слідкуйте за тим, щоб не залишалися прогалини і патьоки. При необхідності нанесіть другий шар фарби. Висувні ящики, полиці і дверці офарблюйте на столі, який попередньо накрийте поліетиленовою плівкою.
Корпус хороших годин в більшості випадків виконаний з металу. Металева поверхня в процесі експлуатації отримує чимало подряпин, які псують зовнішній вигляд годинника. Подряпини можна видалити за допомогою полірування.
Вам знадобиться
 • - ганчір'я;
 • - бархотка;
 • - поліроль або паста;
 • - ватні тампони;
 • - набір інструментів;
 • - малярський скотч.
Інструкція
1
Дізнайтеся тип металу, з якого виконаний корпус ваших годин, прочитавши технічний паспорт. Намагатися самостійно відполірувати слід тільки ті годинник , корпус яких виконаний з алюмінію або сталі. Полірування годин з золотим напиленням краще всього довірити професіоналам, так як це дуже тонка і складна робота.
2
Розберіть годинник , звільнивши корпус від механізму. Це значно полегшить процес полірування. Також можна полірувати без розбирання. Тоді необхідно акуратно заклеїти всі частини, які не повинні піддатися поліруванню. Це скло і вставки з іншого матеріалу. Для заклеювання використовуйте малярський скотч, який після зняття не залишає слідів.
3
Очистіть поверхню корпусу від жиру і бруду. Для це візьміть ватяний тампон, змочіть його спиртом і ретельно протріть метал. Після цього витріть корпус чистим тампоном.
4
Придбайте в магазині поліроль або спеціальну пасту для видалення подряпин. Проконсультуйтеся з продавцем, який зможе вам підказати переваги і недоліки кожного продаваного товару.
5
Візьміть чисту бархотку або серветку для телефону. Нанесіть на неї трохи поліролі. Почніть ретельно і рівномірно протирати корпус годин. Не тріть довго в одному місці. Поліруйте годинник в кілька підходів до тих пір, поки подряпини не зникнуть. Врахуйте, що дуже глибокі подряпини виправити домашньої поліруванням неможливо.
6
Протріть корпус чистою ганчіркою. Зберіть годинник в зворотному порядку. Полірувати годинник потрібно не рідше одного разу на рік, щоб постійно підтримувати їх ідеальний вигляд.
Корисна порада
Якщо ви не хочете забруднити руки, то використовуйте гумові медичні рукавички. Розкладати годинники та інші інструменти слід на м'якої тканини. При розбиранні годин використовуйте тільки спеціальний набір, щоб не зламати і не подряпати годинник. Не намагайтеся полірувати годинник за допомогою наждачного паперу!