Як зняти обшивку дверей Акценту. Як зняти панель з двері на акценті.

Автомобіль Хундай Акцент в даний час користується великим попитом. Це Пояснюється його порівняно невисокою ціною і практичністю. У своєму ціновому сегменті він займає одне з основних місць. Однак у власників навіть таких бюджетних автомобілів рано чи пізно виникає бажання модернізувати свого залізного коня. Багато хто починає з салону. І тут виникає безліч питань. Наприклад, як зняти обшивку дверей?
Вам знадобиться
  • Набір викруток, керівництво по експлуатації вашого автомобіля, невеликий дерев'яний брусок.
Інструкція
1
Виберіть місце, де ви будете виробляти процедуру демонтажу обшивки двері. Це можна зробити у дворі вашого будинку, якщо погода тепла і суха. Але найкращий варіант - гараж. У ньому ви можете не боятися поганої погоди. Та й набагато затишніше займатися ремонтом автомобіля в приміщенні, ніж на вулиці. Врахуйте, що поверхня, на якій стоїть ваша машина, повинна бути рівною. Увімкніть гальмо стоянки, щоб зафіксувати авто. Відкрийте капот і зніміть мінусову клему акумулятора. Це запобіжить коротке замикання, коли ви будете від'єднувати дроти електросклопідйомників та сигналізації.
2
Максимально відкрийте двері, з якою ви будете знімати обшивку. Якщо двері не тримається в максимально відкритому стані, то необхідно її зафіксувати. Для цього можна використовувати невеликий дерев'яний брусок, який потрібно вставити між дверима і кузовом авто трохи нижче верхньої петлі. Дістаньте всі речі, які знаходяться в кишені двері. Зніміть всі накладні деталі. Це можуть бути заглушки або окантовки кнопок ліфта.
3
Тепер відкрутіть всі саморізи, якими закріплена обшивка дверей. Їх розташування ви зможете знайти в керівництві по експлуатації вашого автомобіля. Постарайтеся запам'ятати, а краще всього записати, де який саморіз перебував, так як вони можуть незначно відрізнятися по діаметру або довжині. Тепер посуньте корпус важеля відкривання дверей в бік руху автомобіля і потягніть на себе. Важіль плавно вийде з гнізда і від'єднається.
4
Тепер обшивка тримається тільки на пластикових засувках. Знайдіть їх розташування. У цих місцях акуратно натисніть на краю обшивки і злегка потягніть на себе. Таким чином ви розкриєте засувки. Тепер потрібно акуратно від'єднати обшивку на п'ять сантиметрів. Акуратно роз'єднаєте всі дроти що йдуть до кнопок ліфта і колонці. Після цього обшивку двері більше нічого не буде тримати і її можна безперешкодно зняти.