Як накреслити еліпс.

Незважаючи на те, що еліпс і овал зовні дуже схожі, геомтеріческі це різні фігури. І якщо овал можна накреслити лише за допомогою циркуля, то правильний еліпс накреслити за допомогою циркуля неможливо. Отже, розглянемо два способи побудови еліпса на площині.
Інструкція
1
Перший і найпростіший спосіб накреслення елліпса.Проведіте дві перпендикулярні один одному прямі. З точки їх перетину циркулем накресліть дві разновеликие окружності: діаметр менший кола дорівнює заданій ширині еліпса або малої осі, діаметр більшої - довжині еліпса, більшою осі.
2
Розділіть велику окружність на дванадцять рівних частин. З'єднайте прямими проходять через центр точки поділів, розташовані один навпроти одного. Менша окружність буде також розділена на 12 рівних частин.
3
Пронумеруйте точки за годинниковою стрілкою так, щоб точка 1 була найвищою точкою в окружності.
4
З точок ділень на більшій окружності, окрім точок 1, 4, 7 і 10, накресліть вертикальні лінії вниз. З відповідних точок, що лежать на малій окружності, проведіть горизонтальні лінії, пересічні з вертикальними, тобто вертикальна лінія з точки 2 більшої окружності повинна перетнутися з горизонтальною лінією з точки 2 малої кола.
5
З'єднайте плавною кривою точки перетинань вертикальних і горизонтальних ліній, а також точки 1, 4, 7 і 10 малої кола. Еліпс побудований.
6
Для іншого способу накреслення еліпса вам знадобляться циркуль, 3 шпильки і міцна лляна нітка.начертіте прямокутник, висота і ширина якого б дорівнювали висоті і ширині еліпса. Двома пересічними лініями розділіть прямокутник на 4 рівні частини.
7
За допомогою циркуля накресліть коло, що перетинає довгу середню лінію. Для цього опорний стрижень циркуля необхідно встановити в центр однієї з бічних сторін прямокутника. Радіус кола задається довжиною бічної сторони прямокутника, розділеної навпіл.
8
Позначте точки, де окружність перетинає середню вертикальну лінію.
9
Увіткніть в ці точки дві шпильки. Третю шпильку застроміть в кінець середньої лінії. Обв'яжіть всі три шпильки лляної ниткою.
10
Видаліть третю шпильку і замість неї використовуйте олівець. Використовуючи рівномірний натяг нитки, окресліть криву. Якщо все зроблено правильно, у вас повинен вийти еліпс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RY0Lwh4kRNA