Як приручити неразлучников. папуги чехи Який кашею годувати малюка.

Папуги нерозлучники відрізняються веселим характером, цікавим поведінкою і яскравим забарвленням. Це справжні маленькі друзі, які можуть доставити масу задоволення. Тому їх так люблять діти. А чи можна приручити цю птицю і як це зробити? Про це дізнаєтеся з наступної інструкції.
Інструкція
1
Якщо ви придбали маленького пташеняти, то в перші дні краще не турбувати його. Папуга лякатиметься різких рухів, боятися підійти до годівниці. Іноді він може забитися в кут клітки. Тому в перший час розсипте корм по дну клетушки і заходите в ту кімнату, де сидить пташеня якомога рідше.
2
Коли ви годуєте пташеняти, намагайтеся розмовляти з ним лагідно. Обов'язково при кожному підході до годівниці називайте папугу по імені. Це заспокоїть його. Ні в якому разі не галасуйте і не свистіть. Розмовляйте з ним тихим голосом. Таким чином, він повинен звикнути до нової обстановки і до іграшок.
3
Багато нерозлучники не люблять, коли до клітки нахиляється чоловік. Тому в перші тижні краще ставити клетушки вище. Потім з часом її можна опустити нижче.
4
Природно, початківцю птахівників дуже складно визначити настрій птиці. Але з часом ви зможете легко розпізнавати настрій вашого вихованця. Так, якщо нерозлучник чимось зацікавився, то він буде тягнути голову до цього предмета. Іноді іграшка настільки зацікавлює його, що він починає штовхати або чіпати дзьобом незнайомий предмет. При сильному здивуванні папужка злегка піднімає пір'я на голові і широко розкриває очі. При переляку він може різко відскочити в сторону. Під час гри папуга нахиляє голову і іноді примружує очі, якщо процес приносить йому задоволення. Птах підійшла до вас і завмерла, при цьому примруживши очі, - це значить, щоб її приголубили. Іноді папуга вчиняє щось нове і очікує реакції хазяїна на це. Дуже важливо правильно оцінити його дії, дати зрозуміти птахові, схвалюєте ви його чи ні. При агресії папужка куйовдить пір'я, підкидає голову, відкриває широко очі. При цьому він навіть може клюнути человиека. При страху пташка стискається у грудочку і намагається сховатися. При холодній погоді він може розпушити пір'я і сидіти, нахохлившись.