Як використовувати очищуючий диск.

У власників СD/DVD-приводів виникають проблеми з апаратурою - засмічується головка лазерної лінзи (це буває пов'язано з запиленням), при цьому пристрій погано зчитує диск або перестає це робити зовсім. Перш ніж нести техніку в сервіс, спробуйте очистити її самостійно, використавши очищуючий диск. Це, мабуть, найпростіший спосіб чищення приводів.
Вам знадобиться
  • - очищуючий диск сухої обробки;
  • - очищуючий диск вологої обробки;
  • - чиститься рідина в краплях;
  • - інструкція обслуговування апаратури.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією вашого пристрою і визначте, чи можна використовувати чистячої диск чи ні. Який спосіб обробки використовувати - сухою або вологою. Якщо будете використовувати вологий варіант чистки, тоді нанесіть дві краплі чистячої рідини на щіточки CD. Якщо сухий - цього робити не треба.
2
Вставте очищуючий CD стрілкою вперед у побутовій програвач компакт-дисків або CD/DVD привід в комп'ютері. Якщо ви очищаєте побутової програвач, то час прибирання буде тривалістю програвання спеціального записаного на диск треку.
3
Ознайомтеся з інформацією про диск. У першій сесії є опис про користування конкретним диском.
4
Оберіть на персональному комп'ютері меню «Пуск», потім «Виконати». Введіть CD/ROM: \ SETUP.EXE, щоб запустити програму установки. Програма перевірить стан лазерної лінзи CD-ROM. Сам очищуючий диск не містить записаних на нього програм, а управляється звичайним драйвером CD/DVD приводу.
5
Чистіть лінзи регулярно, так як її поверхню горизонтальна, і навколо є захисний обідок, що оберігає лінзу від удару об обертовий диск.
6
Приберіть диск в його коробку для безпечного зберігання. Адже чистка проводиться компактної щіточкою, закріпленої в спеціальній комірці, яка приклеєна до поверхні CD. У зв'язку з цим конструкція вимагає належного обігу.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що ймовірність зіпсувати привід при використанні миючого диска і чистячих засобів практично неможлива. У всіх побутових програвачах використання миючого диска так само безпечно, як і для CD/DVD-приводів в комп'ютері.
Корисна порада
Майже кожен очищуючий DVD диск містить тестові треки з налаштування аудіо звучання, настройці зображення відео, перевірці правильного підключення акустичних систем.