Як покласти гроші на розрахунковий рахунок.

В даний час розрахунковий рахунок існує не тільки у юридичних осіб, але і у фізичних осіб. Рахунки заводяться в банку, і є кілька способів їх поповнити. Грошові кошти зберігаються на ощадних книжках, пластикових картах, які є носіями інформації про власника рахунку.
Вам знадобиться
  • документ, що засвідчує особу, пластикова карта, ощадна книжка, ручка, банкомат, грошові кошти
Інструкція
1
Якщо вам потрібно поповнити розрахунковий рахунок на пластиковій картці, знайдіть у вашому населеному пункті банкомат, який належить тому банку, в якому ви завели картку. Вставте в комірку вашу карту, введіть пін-код, прикриваючи рукою. Виберіть в меню внесення готівки. Напишіть суму грошових коштів, на яку ви бажаєте збільшити баланс. Підтвердіть вчинення операції, вставте гроші в купюроприймач. Отримайте чек в якості підтвердження внесеної суми, збережіть його до тих пір, поки ваш рахунок поповниться коштами.
2
На пластикову карту зарахувати гроші можна через філію або центральний офіс банку, в якому вона заведена. Для цього вам необхідно звернутися до банківського співробітнику з проханням поповнення вашого рахунку. Пред'явіть документ, що засвідчує особу, працівнику банку, номер рахунку і номер карти, скажіть, на яку суму ви бажаєте збільшити ваш баланс. Передайте грошові кошти касиру, який випише вам квитанцію. На ній вам потрібно буде розписатися.
3
Рахунок можна поповнити як на ощадкнижці, так і на пластиковій картці, підключивши послугу інтернет-банкінгу. Для цього вам необхідно зайти на головний сайт банку, в якому заведений розрахунковий рахунок, вибрати дану інтернет-послугу. Ввівши необхідні дані, на ваш мобільний телефон прийде смс з кодом, надрукувавши який в потрібному полі, оператор служби підтримки з вами зв'яжеться і підкаже, як ідентифікуватися. Після підключення ви можете поповнити розрахунковий рахунок, не виходячи з дому.
4
Поповнити рахунок на пластиковій карті представляється можливим за допомогою переказу коштів з однієї картки на іншу. Для цього в банкоматі вибирається в меню переказ грошей, вноситься номер картки, на якій бажаєте збільшити баланс, попередньо вставивши вашу карту і ввівши пін-код. Напишіть суму грошей, підтвердіть операцію і отримаєте чек.
Розрахункові гроші - це повний розрахунок роботодавця з звільняється співробітником. До даного виду виплат відноситься поточна заробітна плата, компенсація за невикористану черговий і додаткова відпустка, інші виплати, передбачені внутрішніми правовими актами або колективними договорами. Виплата регулюється статтею 140 ТК РФ.
Вам знадобиться
  • - заяву на звільнення;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
Щоб отримати повний розрахунок, ви зобов'язані подати заяву на звільнення, відпрацювати трудовим законодавством 14 днів. Якщо ви працювали за строковим договором, то уявляється можете, попередивши роботодавця за 3 дні до звільнення.
2
Вам зобов'язані видати повний розрахунок і всі документи в останній робочий день. Якщо цей день випав на вихідні чи свята, то днем розрахунку вважатиметься перший робочий день після свят або вихідних.
3
Як розрахунок ви отримаєте компенсацію за невикористані дні відпустки і поточну заробітну плату. Компенсація розраховується виходячи із середнього заробітку за 12 місяців, що передують звільненню. Для цього складаються всі зароблені суми, з яких утримували прибутковий податок, діляться на 12 і на 29,6. Отримана цифра буде дорівнює оплаті компенсації за один день невикористаної відпустки.
4
Якщо ви не відпрацювали перед звільненням весь рік, то середній заробіток вам розрахують виходячи з фактично зароблених сум, які розділять на фактично відпрацьовані місяці і на 29,6.
5
Щоб розрахувати належні дні компенсації, розділіть кількість вашої відпустки на 12 і помножте на кількість відпрацьованих місяців. Якщо ви відпрацювали останній місяць більше 15 днів, то вам виплатять компенсацію за весь місяць, якщо менше 15 днів, то компенсація вам не покладена.
6
Якщо ви вже брали відпустку і перед звільненням не встигли відпрацювати належну кількість місяців, то з вас вирахують переплату за відпустку з розрахункових грошей.
7
До компенсації вам додадуть зарплату за всі робочі дні перед звільненням. З усієї суми віднімуть прибутковий податок 13%. Все інше ви отримаєте в якості розрахунку.
8
Якщо ваше звільнення відбудеться через ліквідацію підприємства або за скороченням кадрів, то вам зобов'язані виплатити середній заробіток за два місяці і всю поточну зарплату (стаття 81 ТК РФ).