Як зібрати бантик.

Дівчаток з бантиками і косичками, схожими на шнурки, сьогодні, мабуть, не зустрінеш. Такі стрічки давно не носять. Сучасний бант більше схожий на корону, він перетворився на справжній витвір мистецтва.
Вам знадобиться
  • - Стрічки;
  • - мереживо;
  • - нитки;
  • - шпилька;
  • - гумки.
Інструкція
1
Оцініть перевагу банта зі стрічок, адже другого такого, особливо якщо ви його виготовили самостійно, більше не зустрінеш. Прикріпіть стрічку на заколку - відпаде необхідність постійно зав'язувати бантики.
2
Зробіть найпростіший варіант ошатного бантика. Для цього вам знадобиться: одна шовкова стрічка і шматок органзи. Врахуйте, ширина стрічки повинна прямо залежати від її довжини. Оптимальний варіант - це 4-5 см в ширину і близько 100 см в довжину, але це не принципово. Зшийте в кільце один з відрізків стрічки, сформуйте з нього вісімку. Намагайтеся, щоб шов опинився в середині вісімки. Візьміть відрізок іншої стрічки, виберіть шматок органзи, прив'яжіть його до першої стрічці. Сформуйте з цих відрізків два кільця, зшийте такі ж вісімки. Прикрасьте стрічечки стразами, бісером, прикріпіть в середині брошка, останній відрізок залиште вільним. Надіньте ваш бантик на заколку, невидимку, використовуйте звичайну гумку. Бант легкий, а тому його можна носити на коротких волоссі.
3
Зверніть увагу на ще один варіант - бант розетка. Візьміть широку, довгу стрічку - 8-10 см в ширину і 150 см в довжину. Краще, якщо стрічка буде напівпрозорої, синтетичної. Навертає по одному з її країв дрібні стібки, нитку вибирайте підходящу за кольором і міцну. Потім стягніть її, викладіть розетку у вигляді квітки. Квітка закріпіть другий ниткою, намагайтеся, щоб вона не порвалася. Квіткову розетку посадите на заколку або пришийте до гумки. Врахуйте, бант вийде великий, для школярки першокласниці - варіант ідеальний. Прикрасьте верхню частину розетки стразами, бісером, приклейте дрібну аплікацію.
4
Зробіть дрібні бантики, використовуючи третій варіант виготовлення, але тут потрібно мереживо. Врахуйте, стрічка повинна бути тонкою, накрахмальте її і висушіть. Сформуйте метелика: візьміть мереживну стрічку 15-20 см завдовжки, виготовте розетку, стягнувши її стібками по одному краю. Розетка повинна вийти порожнистої - це і буде метелик. Можете прикрасити її на свій розсуд: використовуйте бісер, стрази, дрібні квіточки. Приклейте метелика до шпильці або гумці.
Зверніть увагу
Для виготовлення бантів можна використовувати шматки атласних стрічок, відрізки красивою тканини. Фантазуйте і експериментуйте, у вас обов'язково вийде ексклюзивне, модне прикрасу.
Корисна порада
Бант можна виготовити з волосся, стрічки та мереживо для цього не потрібні. Зачіска тримається за рахунок шпильок, невидимок та лаку для волосся.