Як видалити пошту.

Майже у кожної сучасної людини є поштовий ящик. У багатьох він навіть не один, і запам'ятати все стає неможливо. Але, як мовиться, від непотрібного слід позбавлятися. Наприклад, можна видалити один з невикористовуваних e-mail.
Інструкція
1
Видалити пошту досить просто, якщо знати як. Наприклад, видалення пошти в системі mail.ru. Зайдіть на сайт http://mail.ru/. Зліва у верхньому кутку є спеціальна форма входу, в якій необхідно у відповідні поля ввести логін і пароль. У випадаючому меню вибрати домен, на якому зареєстрований поштовий ящик. Для цього достатньо просто клацнути на потрібному варіанті мишкою.
2
Ви увійшли в поштовий ящик. Відкрийте вкладку «Ще» у верхньому меню. У меню, натисніть на кнопку «Допомога».
3
У новому вікні відкриється сторінка інформаційного центру з питаннями і проблемами, що виникають при роботі з поштовим сервісом. В цьому списку легко можна знайти роз'яснення з видалення поштової скриньки. Це питання №11, розташований ближче до кінця списку.
4
В завантажиться вікні прочитайте докладний опис процедури видалення ящика і попередження про те, що може спричинити за собою цю дію. Позбавляючись від поштової скриньки, видаляються всі його листи. Листи, які направляються на цей адресу, не будуть доставлені. Також одночасно видаляється вся інформація на супутніх проектах. Маються на увазі блоги, персональна сторінка, фотографії тощо.
5
Далі перейдіть за посиланням «спеціальний інтерфейс».
6
Для остаточного видалення поштової скриньки слід ввести причину його видалення. Можете написати будь-яку причину, наприклад, «поштовий ящик більше не використовується». Заповніть поле поточний пароль. Підтвердіть натисканням кнопки «видалити». У який з'явився на вашому екрані спливаючому вікні натисніть кнопку «ок».
7
Сигналом успішного видалення непотрібного вам поштової скриньки є завантажила сповіщення. Це ваш останній шанс передумати, адже ви ще можете «відновити даний поштовий ящик», натиснувши на цей напис.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nKyQ6cR5rUs