Як підстригти маму.

Якщо потрібно трохи вкоротити чубок або обрізати посічені кінчики, то деякі жінки не звертаються в перукарню, а просять дочок підстригти їм волосся. Так можна заощадити час і гроші.
Вам знадобиться
  • - накидка;
  • - гребінець з рідкими зубами;
  • - гребінець з частими зубами;
  • - ножиці;
  • - затискачі;
  • - гель для укладки волосся.
Інструкція
1
Існує кілька досить простих видів стрижки, які ви можете зробити в домашніх умовах. Але перед тим як підстригти маму, приготуйте все необхідне. У приміщенні, де буде проводитися робота, приберіть килимові покриття. Приготуйте накидку, що захищає одяг від попадання волосся, гребінець з рідкими зубами, гребінець з частими зубами, ножиці, затискачі або шпильки, гель для укладання волосся.
2
Попросіть маму зручно і рівно сісти. Дуже важливо, щоб під час стрижки вона не рухалася, не нахилятися голову. Злегка намочіть їй волосся, розчешіть їх.
3
Якщо у вашої мами косий проділ на одну сторону, а вона хоче собі елегантну чубок, то вам доведеться неабияк потрудитися. Зачешіть її волосся в напрямку від верхівки на обличчя (рис.1). Відокремте майбутню чубок від решти волосся. Пасма, які беруть в стрижці, відсуньте і закріпіть затискачами, щоб вони вам не заважали.
4
Ще раз ретельно причешіть волосся. Якщо вони сильно в'ються, то змастіть їх гелем для укладання. Дайте йому висохнути, і ви отримаєте прямі пасма. Це значно спростить стрижку. На початковому етапі зробіть чубок на 3 см довша наміченого рівня. Якщо в ході подальшої роботи з'ясується, що вона підстрижена криво, то у вас буде можливість її підрівняти. Пам'ятайте, що у вологому стані чубчик здається на 1-1,5 см довше, але висохши, вона стане коротшим.
5
Якщо ваша мама вирішила змінити зачіску з класичною стрижки на модну «драбинку», то тут вам доведеться докласти максимум кмітливості й терпіння. Не варто довіряти створення складної симетричної зачіски своєму недосвідченому окоміру. Це може привести до сумних наслідків. Якщо ви хочете зробити дійсно якісну стрижку, то використовуйте саморобний шаблон.
6
Візьміть щільну тканину і зробіть шаблон, що віддалено нагадує капюшон. Виріжте на ньому контури майбутньої зачіски (рис.2). Причешіть волосся, нанесіть на них гель для укладки, розпрямляючи пасма. Коли гель висохне, закріпіть затискачами ваш шаблон і просто обріжте всі виступаючі з під нього кінчики волосся.