Як пофарбувати панель приладів. Як зняти приладову панель на газ 3110.

Деякі автовласники намагаються постійно модернізувати свій автомобіль. Зазвичай метою таких модернізацій є досягнення максимального комфорту в автомобілі. Крім зміни зовнішнього вигляду салону авто слід також приділити увагу панелі приладів, так як вона постійно знаходиться перед очима водія. Наприклад, можна змінити її колір. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • Набір інструментів, грунтовка для пластику, фарба для пластика, краскопульт.
Інструкція
1
Для початку варто визначитися, які саме частини ви хочете пофарбувати. Справа вся в тому, що деякий пластик має візерунчасту структуру, тому його фарбування складна. Та й такий матеріал після фарбування може залишитися марким. Також дотику до пофарбованих візерунчастими пластику можуть викликати негативні емоції. Тому кілька разів продумайте все перед тим, як діяти. Проконсультируйте в сервісному центрі, де обслуговується ваш автомобіль. Уважно вислухайте, що вам скаже фахівець. Також вивчіть керівництво по експлуатації вашого авто, там повинен бути склад матеріалу, з якого виготовлена приладова панель.
2
Поставтеся до підбору фарби з особливою увагою і ретельністю. Проконсультуйтеся у продавця, чи підходить обраний вами тип фарби для окрашиваемого матеріалу. Неправильний вибір загрожує зіпсованої панеллю приладів, яка немало коштує. Також можна звернути увагу на лак, якщо ви хочете домогтися глянцевого ефекту.
3
Встановіть автомобіль на рівну поверхню. Увімкніть гальмо стоянки. Відкрийте капот і зніміть мінусову клему акумулятора, щоб уникнути короткого замикання. Від'єднайте всі заглушки і декоративні частини панелі. Знайдіть розташування саморізів, які тримають панель. Акуратно відкрутите їх. Зніміть рульове колесо, так як воно буде заважати демонтування приладової панелі. Витягніть трохи панель на себе. Від'єднайте всі дроти, попередньо промаркований їх, щоб не переплутати. Тепер повністю вийміть панель через передню пасажирську двері.
4
Всі деталі, які підлягають фарбуванню, необхідно відмити від бруду і пилу. Після цього знежирте їх. Покрийте тонким шаром грунтовки для пластика. Шар грунтовки повинен бути якомога тонше. Дайте грунтовці схопитися. Знову знежирте поверхню і пофарбуйте першим шаром фарби. Фарбувати потрібно з балончика або фарбопульта, так як пензлик і валик можуть залишити сліди. Покривайте поверхню шарами фарби доти, поки панель не прийме однорідний насичений колір. Дайте просохнути панелі і встановіть її в зворотному порядку.