Як робити колорування волосся.

Колорирование - це забарвлення волосся в кілька близьких по відтінку кольорів. Буває простим і складним. Під час простого використовують всього два відтінки. Під час складного - до десяти і більше. Колорування здатне візуально додати об'єм тонким волоссю і підкреслити структуру стрижки. А зробити його можна і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Придбайте готовий комплект для колорирования. Він істотно полегшить ваше завдання щодо підбору підходящих відтінків. Якщо ви не знайшли в косметичному магазині подібний набір, не захоплюйтеся занадто широким підбором фарби. Складне колорирование все ж простіше і надійніше довірити професіоналам.
2
Фарбування ви можете зробити поперечне або поздовжнє, залежно лише від вашого особистого смаку. При поздовжньому фарбуванні вам слід наносити відтінок по всій довжині волосся. При поперечному, тільки на частину пасма, підганяючи кожну забарвлювану прядку так, щоб смуга виглядала досить рівно.
3
Обов'язково проведіть тест на алергічну реакцію. Для цього на ліктьовий згин нанесіть трохи фарби і залиште її на пару годин.
4
Уважно прочитайте інструкцію і змішуйте компоненти, спираючись на її вказівки.
5
Ті пасма, які ви бажаєте пофарбувати, відокремте і розділіть на дрібні - товщиною не більше половини сантиметра. Для того щоб відокремити вже прокрашенние волосся, використовуйте фольгу. Кожну забарвлену пасмо завертайте в неї і згинайте так, щоб вона не заважала роботі. Не варто поспішати і зафарбовувати багато волосся відразу. Краще проведіть кілька сеансів, підправляючи невдалі на ваш погляд місця.
6
Забарвлення починайте з області потилиці, поступово просуваючись до чола. Волосся, які ви фарбувати не хочете, закріплюйте шпильками.
7
Якщо ви бажаєте при темному волоссі нанести світліший, контрастний колір, то попередньо освітлити ці пасма.
8
Через 30-40 хвилин, відповідно до інструкції, змийте фарбу теплою водою і шампунем. Якщо на шкірі залишилися сліди фарби, видаліть їх за допомогою тоніка. Використовуйте бальзам для волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p95gjQLxP6g
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що після будь-якого фарбування волосся стає суші. Тому для повернення блиску використовуйте відновлюють засоби для волосся.