Як зробити правильний весільний макіяж.

Як правило, всі наречені в першу чергу дбають про вибір сукні, весільних аксесуарів. Крім того, більшість з них зайнято підрахунком гостей та розсилкою запрошень, весільним банкетом та іншими клопотами. А от про весільному макіяжі замислюється мало, а зовсім дарма
Інструкція
1
Вибираючи основну кольорову гаму, враховуйте, що весільний макіяж повинен бути легким і підкреслювати ніжність і природну красу, проте щоб не виглядати занадто блідою, вам його потрібно зробити досить виразним. Оптимальне рішення - середній варіант між вечірнім і денним макіяжем. Крім того, ваш мейк-ап повинен бути досить стійким і відповідати весільного вбрання і його стилю.
2
Перед тим, як наносити макіяж, протріть шкіру обличчя тоніком і нанесіть крем з матуючим ефектом. Далі, щоб надати обличчю свіжості, потрібно нанести тональний крем (він повинен бути в тон шкіри або трохи світліше). Якщо на торжестві ви будете одягнені в сукні з глибоким декольте, то нанести тонуючий засіб потрібно також на шию і на плечі. Після цього за допомогою великої кисті нанесіть на шкіру розсипчасту пудру, підібрану в тон до обличчя.
3
Для макіяжу очей варто віддавати перевагу тіням ніжних відтінків, колір яких вам потрібно підібрати залежно від типу зовнішності і кольору вбрання. Їх текстура повинна бути матовою, так як блискучі тіні можуть давати відблиски на фотографіях і візуально робити шкіру більш жирною. Якщо ви плануєте підкреслити розріз очей стрілками, використовуйте підводку або олівець в коричневою або темно-сірій гамі.
4
Щоб додати очам ясність і прибрати червоність, варто підфарбувати внутрішні куточки очей за допомогою білого олівця. Після того, як нафарбуєте очі, нанесіть на верхні вії шар водостійкої туші чорного або, якщо у вас світле волосся, коричневого кольору. Коли туш висохне, нанесіть ще один шар і розчешіть вії.
5
Для макіяжу губ найоптимальнішим рішенням буде, якщо ви підберете помаду, колір якої близький до природного кольору ваших губ. Однак можливі й інші варіанти. Так, наприклад, якщо ви - пекуча брюнетка, то вам підійде помада червоного або яскраво-червоного кольору, якщо блондинка - помади ніжних світлих відтінків, а якщо ваше волосся русяве - ви можете нафарбувати губи помадою натуральних приглушених відтінків.
6
Щоб губи були максимально привабливими, спочатку обведіть їх контур за допомогою олівця, накрасьте помадою, після чого потрібно промокнути їх серветкою і вдруге нафарбувати помадою.