Як зменшити вологість у приміщенні. Як зменшити вогкість у кімнаті.

Підвищена вологість в кімнаті призводить до постійної вогкості і формуванню нездорового мікроклімату. Від вологи псується меблі, покриття стін і стель, у людей починають розвиватися алергічні реакції, тому необхідно нормалізувати рівень вологості в приміщенні.
Інструкція
1
Придбайте осушувач повітря. Прилади для осушення повітря автоматично нормалізують вологість повітря і підтримують комфортні умови в приміщенні. Підбирайте модель з високою потужністю осушення і автоматичним режимом - осушувач буде підтримувати певний рівень вологості протягом усього терміну роботи.
2
Забезпечте хорошу вентиляцію в приміщенні. Кілька разів на день необхідно провітрювати кімнату, де рівень вологості перевищує нормативні показники. Влаштовуйте короткі за часом протяги, але при цьому інтенсивність провітрювання повинна бути високою.
3
Відремонтуйте всі крани та іншу сантехніку. Протікають крани, батареї та інші конструкції підвищують вологість повітря, тому замініть застарілі деталі або відремонтуйте ділянки, де є протікання.
4
Зменшіть число домашніх кімнатних рослин. Квіти і мініатюрні дерева збільшують площу випаровування вологи в кімнаті - вода випаровується з листя і зволоженою грунту. Віддайте перевагу рослинам, які стійкі до посухи і знизьте загальна кількість кімнатних квітів.
5
Організуйте хорошу систему опалення приміщення. Опалення в холодну пору року має працювати постійно - періодичні відключення (наприклад, на ніч) збільшують вологість повітря і сприяють формуванню вогкості на стінах і стелі.
6
Проконтролюйте витяжний оснащення приміщення. Необхідність установки витяжки продиктована нормами рівня вологості - якщо джерелом вологи є плита з постійними випарами або душова кабіна, то споруда витяжних конструкцій просто необхідно. Витяжка повинна забезпечувати видалення відпрацьованого пара і регулювати рівень вологості.
7
Вибирайте «правильну» обробку для стін. Розглядаючи різні варіанти для оздоблення стін, стелі та підлоги, віддайте перевагу натуральним оздоблювальним матеріалами, які поглинають зайву вологу (гіпсокартон, деревина).
8
Вологе прибирання завершуйте сухим протиранням. Миття підлоги, видалення пилу та інші господарські роботи із застосуванням води слід завершувати обов'язковим висушуванням - пройдіться по поверхнях шматком сухої тканини, що володіє хорошими вбираючими властивостями.
Нерідко при експлуатації різного роду приміщень і споруд виникає необхідність зміни рівня вологості повітря. Підвищити вологість зазвичай не складає особливих труднощів, але як бути в ситуації, коли вміст вологи в повітрі потрібно знизити?
Вам знадобиться
  • Осушувач повітря
Інструкція
1
Проблеми з керуванням вологість ю часто виникають в будівельній галузі і при ремонті приміщень. Бетон, штукатурка, цегла та інші мінеральні будматеріали виділяють вологу, яку слід видалити. Швидка і дбайлива сушка таких матеріалів зазвичай досягається при використанні спеціальних осушувачів.
2
Осушувачі повітря служать для зниження і підтримки рівня вологості у відповідності з заданими параметрами. Області застосування промислових осушувачів різноманітні. Це ремонт і будівництво, складське господарство, а також ліквідація наслідків затоплення.
3
Якісний осушувач має міцний корпус із сталі, який не схильний до дії корозії. Наявність коліс і ручок дозволяє переміщати осушувач повітря з приміщення в приміщення, залежно від потреби в зниженні вологості повітря.
4
Переваги промислових осушувачів в порівнянні з іншими нагрівальними приладами очевидні. Це економічність, низьке споживання енергії, можливість підключення гідростата, точну підтримку заданого рівня вологості. Окремі моделі осушувачів мають функцію автоматичного розморожування теплообмінного модуля, що дозволяє пристрою працювати при низьких температурах.
5
Конструкції на строітельскіх об'єктах при використанні осушувачів повітря висихають значно швидше, що дозволяє скорочувати терміни будівництва. Додаткова перевага - оздоблювальні матеріали просушуються більш рівномірно. А по витраті енергії такі пристрої значно виграшніше використання теплових гармат або видалення вологи вентиляцією.
6
Незамінні промислові осушувачі в складському господарстві. Підвищена вологість веде до псування складованих товарів. Злежуються сипучі матеріали, іржавіє метал, а тканини і вироби з деревини піддаються гниттю. Якщо в зимовий період необхідний рівень вологості можна забезпечити вентиляцією з підігрівом, то влітку вступник повітря стає джерелом додаткової вологи. І тут знову на допомогу приходить осушувач.
7
Найбільш ефективні моделі осушувачів повітря видаляють до 120 літрів води за добу, що дозволяє швидко просушити приміщення і предмети в ньому після затоплення. Будучи компактними і володіючи низькою вагою, такі пристрої можуть бути оперативно доставлені в затоплене приміщення і негайно приступлять до видалення вологи.